На Кіровоградщині 200 кг піротехніки так і не стали салютами

13:04, 18 Січня, 2013

У грудні-січні працівники органів внутрішніх справ області провели низку заходів, спрямованих на виявлення та припинення фактів незаконної реалізації і використання піротехніки.

Загалом правоохоронці перевірили 9 суб’єктів господарювання, які мають ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва і торгівлі піротехнічними засобами, та понад 800 ринків й інших місць можливого продажу піротехніки населенню.

У результаті було виявлено 29 фактів реалізації піротехнічної продукції без ліцензії, за якими складено відповідні адміністративні матеріали. Із незаконного обігу міліція Кіровоградщини вилучила більше 12,5 тисяч штук піротехнічних засобів, або близько 200 кілограмів піротехніки.

Крім того, правоохоронці виявили 4 порушення п. 8 Тимчасових правил обігу в Україні побутових піротехнічних виробів («Застосування побутових піротехнічних виробів»). Відповідно четверо осіб за вчинення цих правопорушень притягнуто до адміністративної відповідальності.

Останні новини по темі
На селищі Новому розбирають завал труби і відігрівають людей
У Новомиргороді виробляють 350 кг паливних брикетів на годину
Читайте також

У понеділок, 20 травня, проєкт «Баба Єлька», волонтери якого досліджують фольклор і історію Кіровоградської області, презентували першу серію власного документального серіалу. П...

17:50, 20 Травня, 2024

Три громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників.

17:30, 20 Травня, 2024

Вночі у неділю, 19 травня, в одному з мікрорайонів Кропивницького жителі прокинулися від вибуху та викликали поліцію — адже в цей момент в області не було повітряної тривоги....

17:05, 20 Травня, 2024