Надзвичайні події

На Бобринеччині невідомі намагаються скосити врожай на полях державного підприємства (ОНОВЛЕНО)

. 3962

На Кіровоградщині намагаються захопити землі державного підприємства. Така інформація прийшла на адресу "Гречки".

 "У селищі Мирне, Бобринецького району, Кіровоградської області в цю хвилину відбувається рейдерське захоплення землі на державном підприємстві ДП ДГ “Червоний землероб”. Кіровоградські міліціонери під патронатом керівника обласного УМВС заблокували у приміщенні підприємства діючого директора, а самі, не маючи на це жодних законних підстав, загнали на поля свої комбайни, щоб зібрати урожай. Це при тому, що поля описані Державною виконавчою службою і такі роботи можливі лише з її погодження!", - йдеться у повідомленні.

"Гречці" вдалось поспілкуватись з директором ДП ДГ “Червоний землероб” Віктором Кравченком. За його словами, у розпорядженні підприємства майже 5 тисяч гектарів. На поля заїхали фермери, які заявляють, що проводили посів за часів попереднього директора.

"Зараз відбувається рейдерське захоплення державного підприємства. Зайшли на поля комбайни нібито фермерів, які колись сіяли на полях при попередньому директорі. Вони хочуть зібрати врожай, хоча не мають жодних документів на це. На місце прибула міліція, однак, заявляють, що їхнім обов'язком є лише підтримання громадського порядку.  У мене в кабінеті відбувається вилучення документів. Це все сплановано: їм необхідно було закрити директора в кабінеті, щоб вивезти на поля комбайни, - розповідає Віктор Кравченко. - Зараз нам вдалось зупинити цей безлад на полях. Мене визволили з кабінету. Працівники міліції зафіксували те, що там встигли намолотити. Але ще не зрозуміло кому допомагають правоохоронці".

В обласному управлінні МВС обіцяють прокоментувати ситуацію згодом.

Станом на 14.44 прес-служба УМВС в Кіровоградській області прокоментувала події у с. Мирне Бобринецького району.

"За попередньою інформацією, особами, які мали намір зібрати урожай, виявилися фермери. Відповідно до укладених між ними та попереднім керівником підприємства договорів оренди землі, вони навесні здійснили посів, а в теперішній час намагалися зібрати урожай на вказаних земельних ділянках. За цим фактом проводиться перевірка, під час якої буде з’ясовано законність дій попереднього керівника-орендодавця", - повідомила "Гречці" Віталіна Бевзенко, керівник ЦГЗ УМВС в Кіровоградській області.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама