В Олександрії торгували “пальоною” горілкою

21:39, 15 Березня, 2013

Фахівці Інспекції з питань захисту прав споживачів у Кіровоградській області виявили в м.Олександрія магазин, в якому продавали просрочений алкоголь. Про це УНН повідомили у прес-службі відомства.

 

У ході перевірки магазину було забраковано та знято з реалізації 3 найменування алкогольних напоїв із минулим терміном придатності.

Забраковано через невідповідність вимогам нормативних документів по зовнішньому вигляду 6 найменувань вин ( на дні пляшки був наявний осад).

Крім того, припинено реалізацію 188 найменувань тютюнових виробів, так як в документах, згідно з якими їх передано на реалізацію, відсутні реєстраційні номери сертифіката відповідності або свідоцтва про визнання відповідності.

За виявлені порушення до суб’єкта господарювання застосовано адміністративно-господарську санкцію згідно п.2,3,10 Закону України “Про захист прав споживачів”.

Останні новини по темі
Кіровоград: танці, співи, залицяння на Масляну(ФОТО)
masllla1
arm1
Кіровоград: «Відповідь на відповідь, Або чому з листа губернатора стирчать вуха Чернявського»
Читайте також

«Кіровоградобленерго» опублікувало графіки відключень за чергами, які запроваджують на Кіровоградщині у вівторок, 16 липня....

20:13, 15 Липня, 2024

Цьогоріч вперше в Україні День Державності відзначають у нову дату — 15 липня. У Кропивницькому в цей день вшанували тих, хто боровся за Україну і провели міжконфесійну молитву....

18:02, 15 Липня, 2024

Сьогодні, 15 липня, дві громади Кіровоградщини повідомили про загибель на фронті земляків-захисників....

17:36, 15 Липня, 2024