Кіровоградщина: лікаря судитимуть за смерть пацієнта

14:19, 28 Березня, 2013

Правоохоронними органами завершено розслідування за фактом смерті молодої жінки в Олександрівській центральній районній лікарні у Кіровоградській області.


Повідомлення про підозру вручено лікарю-анестезіологу цієї лікарні.

Про це повідомляє “Магнолія-ТВ” з посиланням на прес-службу прокуратури області.

Лікарю-анестезіологу Олександрівської ЦРЛ повідомлено про підозру та вручено обвинувальний акт у вчиненні ним злочину, передбаченого ч.1 ст.140 (Неналежне виконання службових обов’язків медичним працівником, що спричинило тяжкі наслідки) КК України.

Наразі обвинувальний акт скеровано до апеляційного суду області для визначення підсудності розгляду справи.

Нагадаємо, що подія сталася у жовтні минулого року в Олександрівській ЦРЛ. На операційному столі померла 27-річна жінка, якій мали зробити нескладну гінекологічну операцію.

По справі був проведений увесь комплекс необхідних слідчих дій та призначено комісійну судово-медичну експертизу. Результати цієї експертизи вказали на наявність ознак кримінального злочину у діях лікаря – анестезіолога.

Згідно висновку експерта смерть настала від гострої легенево-серцевої недостатності, яка розвинулась внаслідок неправильної постановки ендотрахеальної трубки при дачі наркозу.

Останні новини по темі
Кіровоградщина: крадія впіймали за добу
Кіровоград: Святослав Ханенко візьме участь у сесії облради
Читайте також

В цьому році Україна втретє відзначатиме День Української Державності. Це свято покликане нагадувати, що наша країна має багатовікову історію державотворення. ...

14:57, 15 Липня, 2024

У місцевих чатах та групах у соціальних мережах поширили повідомлення про начебто виплати по 9500 гривень від Польщі для кожного українця. Повідомлення містить шахрайське посила...

14:52, 15 Липня, 2024

На Кіровоградщині директору фірми-підрядника оголосили підозру у заволодінні державними грошима. Цей підрядник виконував капітальний ремонт лікарняної їдальні у Знам’янці....

14:35, 15 Липня, 2024