У навчальному закладі імені Сухомлинського виявлено порушень на 300 тисяч

Фахівці Держфінінспекції в Кіровоградській області під час ревізії комунального вищого навчального закладу «Олександрійський педагогічний коледж імені В.О. Сухомлинського» виявили порушень, що призвели до втрат фінансових ресурсів, на суму 312 тис.грн.
Зокрема, виявлено покриття видатків, пов’язаних з наданням платних послуг, за рахунок коштів загального фонду, що призвело до зайвого витрачання фінансових ресурсів у сумі 202 тис. грн.
Також студентам виплачувалася матеріальна допомога без підтверджуючих документів, що призвело до втрат на суму 22 тис. грн.
По завершеному контрольному заходу директору навчального закладу направлено лист-вимогу щодо усунення встановлених порушень та запобіганні їх у подальшому.
Прес-служба Держфінінспекції в Кіровоградській області




