Медзаклад, дитсадки, школи та 137 житлових будинків залишились без тепла у Кропивницькому

16:37, 14 Березня, 2018

У Кропивницькому відбулось закрите засідання комісії З техногенної безпеки і надзвичайних ситуацій пов’язане із відключенням газопостачання котельням міста.

Після засідання відбувся підхід до преси. Як з’ясувалось, голова Кіровоградської ОДА Сергій Кузьменко зараз перебуває у Києві і намагається зустрітись з керівництвом НАК “Нафтогаз”. Міський голова Андрій Райкович, зв’язується із цією ж організацією телефоном.

– Економічного підґрунтя для таких дій ВАТ «Кіровоградгаз» немає. Теплогенеруючі підприємства працюють в рамках законодавчої бази. 80% коштів, що надходять на рахунки “Теплоенергетика” і “Кіровоградтепло”, перераховують на погашення заборгованостей “Кіровоградгазу”, і лише 20% – на захищені статті, – прокоментував ситуацію Райкович.

За словами міського голови, газ відімкнули не в призначених для цього місцях, а поза ними.

raykk1

– Бачимо з інтернету, що “Кіровоградгаз” і тому допомогли, і тому допомогли, то чого б не допомогти нашому місту, і не доводити ситуацію до критичної, – додав міський голова.

Керівництво ВАТ “Кіровоградгаз” не виходить на зв’язок з владою міста і наразі невідомо, чи будуть подальші відключення. За інформацією Райковича, голови правління підприємства Олександра Гладкого та його заступника наразі в місті немає.

Також міський голова вкотре звернувся до правоохоронців, які задокументували незаконне відключення.

Нагадаємо, станом на 16.30 у Кропивницькому, через відключення 6 котельням газопостачання, без тепла опинились жителі 137 будинків, один медзаклад, 3 школи, 2 ПТУ і 6 дитячих садочків. В разі відновлення газопостачання, для подачі тепла котельням знадобиться певний період часу, переконують чиновники.

 

Останні новини по темі

В Олександрії стався вибух в гаражі: постраждав чоловік (ФОТО)

Влада Кропивницького дала “Кіровоградгазу» півтори години, аби відновити газопостачання

Читайте також

Шукаєте ідеальне рішення для смачної та швидкої доставки їжі  в Одесі? Онлайн-ресторан “Вилки ...

18:22, 3 Грудня, 2023

Кропивничан запрошують долучитись до курсу “Калиномовці”, який доступний в Telegram-платформі. ...

18:20, 3 Грудня, 2023

Галина Тарасенко наразі живе в Києві, де довгий час працювала в ІТ-стартапах. Незабаром друком ...

16:38, 3 Грудня, 2023