Банк і фермери домовляються як поділити продукцію зі складів “Імперії-Агро” (ФОТО)

11:51, 05 Квітня, 2018

В’їзд до підприємства “Імперія-Агро” блокує приватна охорона, її представники стверджують, що захищають інтереси банку «ТАСкомбанк».

 

На в’їзді до підприємства, яке розташоване у Кропивницькому, зібрались фермери, які запевняють, що на складах підприємства зберігається проплачена ними продукція. Також присутні представники банку, які запевняють, що підприємство не виконує своїх кредитних зобов’язань, взяте під заставу рухомого та нерухомого майна.

У свою чергу юрист, представник “Імперї-Агро”, заявляє, що жодних,затримах у виплатах по кредиту банку не було. І немає жодного рішення суду щодо витребування заставного майна.

Попередньо, представники банку, фермери та ГО “Аграрна самооборона”, які також присутні на території, домовились, що після інвентаризації на складах, все майно, на яке у аграріїв існують належно оформлені документи, буде відвантажене фермерам. 

Проте, хто першим відвантажуватиме майно – фермери чи банк – наразі не домовились. Аграрії бояться, що після того як банк забере заставне майно зникне і продукція, яка належить їм.

Наразі на територію підприємства намагається заїхати бортовий ГАЗ, але його не пропускають.

Нагадаємо, що між «Імперія-Агро» і «ТАСкомбанк» виник бізнес-конфлікт. Банк заявляє про борги підприємства, натомість агрокомпанія говорить про рейдерство з боку банку та блокування складів підприємства, що може вплинути на посівну кампанію.

Правопорядок забезпечують півсотні правоохоронців, в ситуацію вони не втручаються.

 

Останні новини по темі
На Кіровоградщині намагались вкрасти поламаний “Москвич” (ФОТО)
1 нове copy copy
Кропивницький погодився реалізовувати найкращі практики з відкритих даних
Читайте також

Полеглому захиснику з Кіровоградщини Юрію Граховському просять присвоїти звання Героя посмертно – відповідну петицію опублікували на офіційному сайті Президента України....

16:32, 14 Квітня, 2024

Публікуємо добірку культурних заходів, майстер-класів, лекцій, вистав та концертів які відбудуться у Кропивницькому протягом цього тижня, з 15 по 21 квітня....

15:52, 14 Квітня, 2024

Весна – час коли організми людей самі вимагають побільше вітамінів. Найбільше цього добра в овочах та фруктах. Як зробити корисне ще й смачним – пропонуємо дізнатися...

14:12, 14 Квітня, 2024