У Кропивницькому поліція забрала дітей з будинку, де батьки варили наркотики

10:44, 07 Квітня, 2018

5 квітня, у Кропивницькому по вулиці Пацаєва чоловік викликав поліцію, бо через запах ацетону припустив, що сусіди варять наркотики.


Як повідомила прес-служба патрульної поліції, побачене в квартирі вразило і сусідів, і поліцейських. Там мешкали троє дорослих з двома дітлахами, проте умови проживання були жахливими. Скрізь бруд, сирість, затхле повітря, просочене запахом ацетону. По кухні розкидані використані шприці і посуд з рештками вареної речовини рослинного походження.

Особи були з явними ознаками наркотичного сп’яніння в той час, як двоє дівчаток по 3 і 4 рочки – голодні, бліді і слабкі. Крім того, вони вже два роки не ходили до дитячого садка та лікарні.

На місце події викликали слідчо-оперативну групу та представників служби ювенальної превенції. Патрульні притягнули матір до адміністративної відповідальності за ухилення від виконання обов’язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання та виховання неповнолітніх дітей (ч. 1 ст. 184 КУпАП). Її доставили до відділку поліції і передали слідчому.

Дітей направлено до лікувального закладу для медичного обстеження. Далі їх життям опікуватимуться співробітники ювенальної поліції.

Останні новини по темі
У Кропивницькому спалахнула “Газель”
Письменник з Кропивницького отримав перемогу в конкурсі “Гранослов”
Читайте також

Верховний Суд у складі судді-доповідача Касаційного адміністративного суду ухвалив повернути касаційну скаргу колишнього директора Кіровоградського обласного академічно-драматич...

12:24, 16 Квітня, 2024

У Кропивницькому створили ініціативу “Інспекція “Ї”” для протидії російськомовній зовнішній рекламі. Пояснюємо, як поскаржитися, якщо знайшли російську р...

12:23, 16 Квітня, 2024

Кропивницька міська рада намагалася підвищити вартість оренди за стадіон “Зірка”. Проте футбольний клуб оскаржив рішення у суді і тепер орендуватиме стадіон до 2027 року ще деше...

11:43, 16 Квітня, 2024