На Кіровоградщині обкрадачу братської могили загрожує до семи років ув’язнення
Зловмиснику, який демонтував металеві частини з огорожі братської могили торік в Олександрівському районі районі, загрожує кримінальна відповідальність.
Про це повідомляє сектор комунікації поліції Кіровоградської області.
Наприкінці минулого року в одному з населених пунктів 20-річний місцевий житель викрав 8 металевих ланцюгів із огорожі пам’ятника. Своїми діями завдав матеріальних збитків на суму близько 10 тисяч гривень.
– Як з’ясувалося, виручені від продажу краденого кошти громадянин витратив на власні потреби, зокрема на продукти харчування. Працівники поліції також встановили причетність зловмисника до трьох фактів крадіжок металобрухту з приватних домоволодінь. Злочини чоловік скоював спільно зі своїм 23-річним родичем, раніше судимим за крадіжку, – розповів т.в.о. начальника Олександрівського відділення поліції Іван Задорожний.
Досудове розслідування у рамках кримінального провадження за ч. 3 ст. 297 Кримінального кодексу України (наруга над могилою, іншим місцем поховання), закінчено. Нині матеріали направлено на розгляд до Олександрівського районного суду для прийняття рішення згідно з чинним законодавством.
Санкцією статті передбачено покарання у вигляді обмеження волі від чотирьох до п’яти років або позбавлення волі від чотирьох до семи років.



