За заклики до повалення державної влади олександрієць опинився за гратами

10:40, 31 Жовтня, 2018

На Кіровоградщині до 4.5 років позбавлення волі засуджено чоловіка, який розповсюджував матеріали із закликами до насильницької зміни влади.

Як повідомляє прес-служба прокуратури, олександрійський міськрайонний суд оголосив вирок у кримінальному провадженні за обвинуваченням 57-річного мешканця Олександрії за ч. 3 ст. 109 (Дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади) Кримінального кодексу України.

Зокрема, у березні 2017 року обвинувачений через мережу Інтернет «ВКонтакте» будучи адміністратором спільноти «Єлисаветград-Кіровоград-Новоросія» вчиняв розповсюдження матеріалів із закликами до насильницької зміни та захоплення влади в країні.

Суд, дослідивши зібрані у ході слідства докази, погодився з доводами обвинувачення та постановив обвинувальний вирок – чотири з половиною роки позбавлення волі.

Варто зазначити, що чоловік раніше вже притягувався до кримінальної відповідальності за аналогічний злочин та засуджений до умовного терміну покарання.

Останні новини по темі
У Долинській міська влада співфінансуватиме бізнес-проекти місцевих жителів
grosi
У Олександрії депутати виступили проти підвищення тарифів на воду та водовідведення
Читайте також

«Кіровоградобленерго» опублікувало графік відключень електрики за чергами, які запроваджують на Кіровоградщині у четвер, 18 липня....

20:13, 17 Липня, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників.

17:33, 17 Липня, 2024

У соціальних мережах, зокрема у анонімних Telegram-каналах, заявилися фейкові повідомлення про «тотальні блекаути» та «нові графіки відключень». Пояснюємо, як відрізнити фейки т...

17:25, 17 Липня, 2024