Махінація на мільйон євро: у медуніверситеті заявили про корупційні схеми в Кропивницькому

13:36, 16 Листопада, 2018

Представник Донецького медичного університету в Кропивницькому заявив про те, що виш став жертвою махінацій, а гроші студентів іноземців були вкрадені.

Про це сьогодні, 16 листопада, під час прес-конференції з приводу конфліктної ситуації, що виникла у виші, розповів голова ГО «Народне коло» та помічник ректора Сергій Нестеров.
– Він (ректор, – ред.) не хоче миритися з тими корупційними схемами, які тут, на місцях, організували деякі працівники університету у співпраці з деякими недобросовісними фірмами-контрактерами, – каже Сергій Нестеров. – Усі ці факти я буду готовий надати за результатами проведення аудиту. Фактів дуже багато.

 

За його словами, наразі в університеті проводиться внутрішній аудит, результати якого будуть попередньо відомі вже наступного тижня, 19-20 листопада.

– Університет став жертвою шахраїв і студенти стали жертвами шахраїв. І в цих шахраїв є прізвища й імена. І по завершенню аудиту ми напишемо відповідні заяви в поліцію, – розповів Сергій Нестеров. – У цій ситуації в університету украли гроші.

Як відзначив Нестеров, мова про суму в 31 мільйон гривень і мільйон євро.
Натомість представник компанії-контрактера ТОВ “Українські освітні послуги” Олег Коротенко заявив, що наразі від університету не надходило жодних заяв про недоходження коштів чи недотримання умов договору. А загалом, за словами Олега Коротенка, з вишом співпрацюють 18 компаній-контрактерів.

Нагадаємо, у виші іноземним студентам-медикам заявили про те, що частина грошей за їх навчання зникла так і не потрапивши на рахунки університету.

 

Останні новини по темі
Освіта і медицина – найпопулярніші спеціальності серед студентів Кіровоградщини
На Кіровоградщині бракує 16 пожежних підрозділів: вогонь в селах гасять із затримкою
Читайте також

«Кіровоградобленерго» опублікувало графіки відключень за чергами, які запроваджують на Кіровоградщині у вівторок, 16 липня....

20:13, 15 Липня, 2024

Цьогоріч вперше в Україні День Державності відзначають у нову дату — 15 липня. У Кропивницькому в цей день вшанували тих, хто боровся за Україну і провели міжконфесійну молитву....

18:02, 15 Липня, 2024

Сьогодні, 15 липня, дві громади Кіровоградщини повідомили про загибель на фронті земляків-захисників....

17:36, 15 Липня, 2024