На Кіровоградщині припинили діяльність конвертаційного центру (ФОТО)

15:09, 12 Березня, 2019

Співробітниками податкової міліції ГУ ДФС у Кіровоградській області, під процесуальним керівництвом прокуратури Кіровоградської області, припинено діяльність „конвертаційного” центру, який надавав послуги підприємствам реального сектору економіки Кіровоградської та Київської областей з мінімізації податків та переведення коштів у готівку.

Як повідомляє прес-служба ДФС в області, організував незаконну діяльність житель Київської області, незаконну діяльність здійснювали за допомогою суб’єктів господарювання, зареєстрованих на території Кіровоградської та Київської областей.

Клієнти „конвертаційного” центру перераховували на розрахункові рахунки підприємств – учасників «КЦ» грошові кошти за нібито поставлені товарно-матеріальні цінності (роботи, послуги), які потім переводилися у готівку. Плата за переведення коштів у готівку становила більше 10 відсотків від суми операції.
Формування податкового кредиту СГД – учасниками «конвертаційного центру» по ланцюгу постачання через ряд транзитних СГД здійснювалося за рахунок відображення операцій з купівлі імпортованих товарно-матеріальних цінностей.

Протягом 2017-2019 років обіг проконвертованих „конвертаційним” центром коштів склав близько 90 млн гривень.

За результатами проведених, на підставі ухвал слідчого судді, співробітниками податкової міліції ГУ ДФС у Кіровоградській області обшуків, вилучено 19 печаток та штампів СГ, які входили до складу центру, комп’ютерну техніку, фінансово-господарську документацію, чорнові записи, накопичувачі пам’яті, грошові кошти у розмірі 72 тис. грн та 2,2 тис. доларів США.

По кримінальному провадженню здійснюється досудове розслідування, триває збір доказів по документуванню злочинної діяльності осіб, причетних до скоєння кримінальних правопорушень, та подальшого їх притягнення до кримінальної відповідальності.

IMG d407cf015777da4aacddb6023330903a V

Останні новини по темі
У Кропивницькому презентують онлайн-інструмент порівняння програм топ-10 кандидатів
У Кропивницькому відбудеться дитячий пісенний фестиваль
Читайте також

Війна – не час ставити життя на паузу, вирішила кропивничанка Наталя Толмачова. Попри складнощі вирішила реалізувати свою мрію – за підтримки програми “Є робота” від...

15:05, 21 Квітня, 2024

Неподалік Кропивницького вчора, 20 квітня, вантажівка зіткнулася з легковиком.

14:19, 21 Квітня, 2024

На Кіровоградщині сьогодні, 21 квітня, в 16 населених пунктах тимчасово вимкнули електрику.

09:49, 21 Квітня, 2024