На Кіровоградщині працівницю Держгеокадастру оштрафували за несвоєчасне подання декларації

13:37, 04 Травня, 2020

За рішенням суду працівницю Держгеокадастру визнали винною у вчиненні правопорушення пов’язаного з корупцією.

Як повідомляє пресслужба прокуратури Кіровоградської області, держслужбовця одного з районних відділів Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області у судовому порядку притягнуто до адміністративної відповідальності за несвоєчасне подання е-декларації.

-Працівниця Держгеокадастру перед звільненням з органів несвоєчасно подала щорічну декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Постановою суду жінку визнано виною у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого частиною першою статті 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення та накладено штраф у розмірі п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, – йдеться в повідомленні.

Прокуратурою області відповідно до вимог ч. 3 ст. 65 Закону України «Про запобігання корупції» внесено подання керівнику ГУ Держгеокадастру у області щодо вирішення питання про проведення службового розслідування.

Довідково. Відповідно до частини першої статті 45 вищезазначеного Закону державні службовці зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік за формою, що визначається Національним агентством.

 

 

Останні новини по темі
Бібліотека з Кропивницького презентує екологічний проєкт
eko11
picture2 karantin v ukrain 366368 p0 1
Салони краси і літні майданчики: які пом’якшення карантину очікують з 11 травня
Читайте також

Новомиргородська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про смерть земляка, захисника Володимира Захарчука....

17:14, 20 Лютого, 2024

На Кіровоградщині оголосили вирок місцевому мешканцю, якого визнали винним у підробці медичної довідки і спробі ухилитися від мобілізації....

16:27, 20 Лютого, 2024

Сервісні центри МВС Вінницької, Черкаської та Кіровоградської областей об’єднали в один структурний підрозділ. Відсьогодні, 20 лютого, їх реорганізують в рамках оптимізаці...

15:06, 20 Лютого, 2024