The Night of Fuck Ups: у Кропивницькому розкажуть про бізнес-невдачі

11:28, 11 Квітня, 2018

 

Відомі кропивничани поділяться історіями своїх фіаско, які врешті-решт змінили  життя вже успішних бізнесменів на краще.

 

The Night of Fuck Ups відбудеться 28 квітня о 18:00 в креативному IT-просторі KOWO (пров. Василівський, 10, 5-й поверх). На заході спікери розкажуть, як невдачі зрештою допомагають рухатися далі, розвиватися та працювати.

Зокрема, під час спілкування присутні дізнаються: як справлятися з невдачами і бути готовим до можливих провалів у майбутньому; як позбутися почуття сорому і провини за свої невдачі; як винести користь з неприємного досвіду. Також учасники матимуть можливість поділитися своїм досвідом.

Серед спікерів заходу зазначені: Дмитро Дурач, директор найбільшої у Кропивницькому ІТ-компанії “Onix” та Михайло Антоньєв, факапер із 15-літнім досвідом, власник гастробару “Wine & Tapas”, кондитерської майстерні “Пудинг”.
Імена ще двох спікерів організатори заходу – міжнародна громадська молодіжна організація AIESEC – наразі не розголошують, про них повідомлять згодом на сторінці події у Facebook.

Вхід коштує 30 грн, кількість місць – обмежена, тому необхідна обов’язкова реєстрація ТУТ.

 

Останні новини по темі
У філармонії відбудеться відкритий кубок з бодібілденгу та фітнесу
Завершили досудове розслідування відносно бухгалтера медзакладу за фактом привласнення понад 700 тисяч гривень
Читайте також

У Кропивницькому у суботу, 20 квітня, відбудеться відкриття персональної виставки картин кропивницької мисткині Оксани Калюжної....

13:34, 16 Квітня, 2024

Верховний Суд у складі судді-доповідача Касаційного адміністративного суду ухвалив повернути касаційну скаргу колишнього директора Кіровоградського обласного академічно-драматич...

12:24, 16 Квітня, 2024

У Кропивницькому створили ініціативу “Інспекція “Ї”” для протидії російськомовній зовнішній рекламі. Пояснюємо, як поскаржитися, якщо знайшли російську р...

12:23, 16 Квітня, 2024