У Кропивницькому відбудеться форум із садівництва

10:33, 13 Квітня, 2018

18 квітня відбудеться форум “Розвиток садівництва у Кіровоградській області”, на який запрошують власників та керівників підприємств мікро-, малого та середнього бізнесу в галузі садівництва, а також приватних підприємців-садоводів.

Як повідомляє департамент агропромислового розвитку Кіровоградської ОДА, у рамках заходу відбудеться панельна дискусія на тему «Що і як розвивати в Кіровоградській області: культури, технології, збут». Учасники дізнаються про сучасний стан та перспективи розвитку садівництва в Україні та регіоні, про держпідтримку садівництва та ягідництва тощо.

За словами організаторів – Центру підтримки бізнесу м. Кропивницький, учасники заходу отримають більш чітке бачення подальшого розвитку своїх підприємств/господарств, познайомляться з новими методиками підвищення ефективності їх бізнесу.

Вартість участі покриває грант, наданий Європейським Союзом в рамках ініціативи EU4Business. Для участі в конференції необхідно зареєструватися ТУТ.

Місце проведення: вул. Преображенська, 79-А, к. 220

 

Останні новини по темі
На Кіровоградщині стартувала посівна кампанія
У Гайворонському районі угнали автомобіль з хлібом (ФОТО)
Читайте також

На Кіровоградщині сьогодні, 21 квітня, в 16 населених пунктів тимчасово вимкнули електрику.

09:49, 21 Квітня, 2024

Інформаційний портал «Гречка» потрапив на Мапу рекомендованих медіа за результатами незалежної експертної оцінки Інститут Масової Інформації (ІМІ) та Детектор медіа....

09:45, 21 Квітня, 2024

У Кропивницькому сьогодні, 20 квітня, на площі Героїв Майдану зібрались кропивничани з акцією “Чекаємо” на підтримку військовополонених і зниклих безвісти. Таким чин...

14:47, 20 Квітня, 2024