У Кропивницькому відбудеться виставка 12-річного Ярослава Заруцького

10:24, 30 Квітня, 2018

 

У Кропивницькому відбудеться відкриття виставки малюнків юного художника Ярослава Заруцького, який має м’язову слабкість.   

Виставка відбудеться у рамках Фестивалю дитячої творчості.

Роботи юнака – це різноманітні картини з живописним описом природи, затишні оселі, портрети, архітектурні будівлі різних стилів та епох.

“Персонажі картин здаються живими і зображення стає переказом цілої події. Навіть люди, що не стикаються з мистецтвом щоденно, виявляють цікавість до таких творів”, – відзначають організатори виставки в галереї «Єлисаветград».

Успішне навчання у школі на інклюзивній формі навчання, проведення щоденних фізично-лікувальних вправ, плавання у басейні та творчість є незвичайним стилем життя Ярослава.

Познайомитися із творчістю хлопчика та поспілкуватися з ним можна буде 11 травня в галереї «Єлисаветград». Захід розпочнеться об 11:00.

 

Останні новини по темі
На Кіровоградщині за добу ліквідували шість пожеж
БПП заявив про перемогу на виборах голів ОТГ Кіровоградщини
Читайте також

«Кіровоградобленерго» опублікувало графіки відключень за чергами, які запроваджують на Кіровоградщині у вівторок, 16 липня....

20:13, 15 Липня, 2024

Цьогоріч вперше в Україні День Державності відзначають у нову дату — 15 липня. У Кропивницькому в цей день вшанували тих, хто боровся за Україну і провели міжконфесійну молитву....

18:02, 15 Липня, 2024

Сьогодні, 15 липня, дві громади Кіровоградщини повідомили про загибель на фронті земляків-захисників....

17:36, 15 Липня, 2024