Майстер-клас, урок пам’яті та виставки: обласна бібліотека для дітей запрошує на масові заходи

10:43, 07 Травня, 2018

У Кропивницькому в обласній бібліотеці для дітей ім. Т.Г.Шевченка протягом тижня з 7 по 13 травня відбудеться ряд заходів, приурочених до До Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

7 травня о 14 годині у відділі підліткового читання буде проведено майстер-клас «Маки – квіти великої перемоги». Також діти познайомляться з літературою на воєнну тематику, представленою на книжковій виставці «Пам’ятаємо. Славимо. Вшановуємо.» .

8 травня о 14 годині 15 хвилин у відділі дитячого та сімейного читання відбудеться урок пам’яті «Вся земля війною плакала» та огляд книжкової виставки «Війні не має забуття».

10 травня о 14:30 у відділі комп’ютерних технологій та забезпечення Інтернет-доступу користувачам відбудеться заняття з циклу «Школяр і комп’ютер: технології без шкоди» на тему: «Створення привітальної листівки он-лайн».

13 травня з 12.00 до 15.00 у відділі дитячого та сімейного читання працює «Бібліотечний клуб читання та розваг «Сонячний промінчик на книжковій полиці» за сприяння програми «Активні громадяни», що її впроваджує Британська Рада в Україні. Батьки разом з малюками можуть гарно і змістовно провести свій вільний час: погратися в розвиваючі ігри, почитати книжки та журнали. Гарний настрій, живе спілкування, порозуміння та єднання вашої родини гарантовано.

Останні новини по темі
Сайт і цілодобове радіо із безкоштовними аудіоказками запустили в Україні
image
У Новій Празі перезахоронять кількадесят солдатських могил
Читайте також

Сьогодні, 22 липня, дві громади Кіровоградщини повідомили про загибель на фронті земляків-захисників....

17:19, 22 Липня, 2024

У  Кропивницькому протягом восьми днів, з  24 липня до 31 липня, частково обмежать рух транспорту по вулиці Київській....

16:56, 22 Липня, 2024

У Мінрегіоні, у рамках впровадження нової схеми теплопостачання, підтримали будівництво комбінованої ТЕЦ у Кропивницькому....

16:53, 22 Липня, 2024