Які заходи відбудуться у бібліотеці для юнацтва наступного тижня

09:43, 20 Жовтня, 2018

З 22 по 28 жовтня Кіровоградська обласна бібліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка запрошує кропивничан переглянути книжкові виставки та виставки творчих робіт.

З 26 жовтня працівники відділу абонементу оформлять виставку-інсталяцію «Жахливо-моторошні цікавинки» (до свята Хелловіну).

З 29 жовтня у відділі популяризації книги буде оформлено книжкову виставку «Україна – Європа: географія спільних координат», присвячену Дню народження ЄС.

Масові заходи:

23 жовтня о 14.00 запрошуємо на інтелектуально-розважальне шоу «Де логіка». Шоу «Де логіка», крім свого розважального характеру носить ще й пізнавальний. Воно допоможе розвинути розумові здібності наших учасників та вболівальників. Учасниками стануть студенти навчальних закладів міста. Гра складається з 7 раундів. Протягом всієї гри команди виконуватимуть різні завдання, цим зароблятимуть бали, підказками будуть слугувати картинки на екрані.

23 жовтня о 14.30 працівники відділу популяризації книги проведуть тренінг «Справжній друг. Як його знайти?». Мета – навчити учнів культури спілкування, пошуку конструктивних способів вирішення проблемних ситуацій; налагодженню доброзичливих стосунків.

Протягом тижня: вівторок, середа та п’ятниця о 16.00 запрошуємо на засідання розмовного клубу англійської мови “Speak Up”, що діє на базі бібліотеки. Засідання проходитимуть у вівторок, середу та п’ятницю кожного тижня. З вами працюватимуть волонтери Корпусу миру – Тім Ніколазі, Віккі Нейлінг та Джозеф Хелер.

За докладною інформацією звертайтеся до Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Є.Маланюка. тел. 0505699007

 

Останні новини по темі
Кропивничан запрошують на святкування Хелловіну
halo
voda11
Кропивницький: водопостачання спальних мікрорайонів відновлено
Читайте також

Сьогодні, 22 липня, дві громади Кіровоградщини повідомили про загибель на фронті земляків-захисників....

17:19, 22 Липня, 2024

У  Кропивницькому протягом восьми днів, з  24 липня до 31 липня, частково обмежать рух транспорту по вулиці Київській....

16:56, 22 Липня, 2024

У Мінрегіоні, у рамках впровадження нової схеми теплопостачання, підтримали будівництво комбінованої ТЕЦ у Кропивницькому....

16:53, 22 Липня, 2024