У міській раді Кропивницького оберуть «Посадовця року»

09:48, 01 Листопада, 2018

 

У міській раді Кропивницького вдруге стартує конкурс «Посадовець року». 

 

Як повідомляють на сайті міської ради, у конкурсі можуть брати участь посадові особи місцевого самоврядування Кропивницького.

Посадовцям необхідно до 3 листопада заповнити анкету учасника із зазначенням професійного креда та додаванням відеовізитівки, де коротко розповісти про себе, свої уподобання, хоббі тощо.

Конкурс проходитиме у 3 тури за двома номінаціями: «Керівник року 2018» та «Спеціаліст року 2018».
У першому, що відбудеться 8 листопада, учасники презентуватимуть свою професійну діяльність. Другий тур, запланований на 14 листопада, включатиме в себе перевірку на знання актів законодавства та нормативних документів, щодо служби в органах місцевого самоврядування, практикум зі складання ділового документа та ситуаційне завдання.

А вже від 15 по 30 листопада триватиме третій тур конкурсу, в якому переможця визначить онлайн голосування в кожній номінації на офіційному веб-сайті міської ради Кропивницького.

 

Останні новини по темі
Аудитори виявили у Гайворонській міській раді порушень на чверть мільйона гривень
gre
Поліцейських можуть позбавити волі на 10 років за «кришування» наркобізнесу
Читайте також

Сьогодні, 22 липня, дві громади Кіровоградщини повідомили про загибель на фронті земляків-захисників....

17:19, 22 Липня, 2024

У  Кропивницькому протягом восьми днів, з  24 липня до 31 липня, частково обмежать рух транспорту по вулиці Київській....

16:56, 22 Липня, 2024

У Мінрегіоні, у рамках впровадження нової схеми теплопостачання, підтримали будівництво комбінованої ТЕЦ у Кропивницькому....

16:53, 22 Липня, 2024