Молодих істориків запрошують взяти участь у конкурсі мультимедійних проектів

14:45, 13 Листопада, 2018

Відеороботи на щорічний всеукраїнський конкурс анімаційних робіт молодих істориків «Врятувати від забуття» можна надсилати до 1 грудня.


Про це  повідомляє міська рада Кропивницького.

Взяти участь у вже 11-му конкурсі можуть учні старших класів, студенти, молоді вчителі, молодіжні громадські організації та творчі спілки. На конкурс можна подавати як індивідуальні, так і групові проекти.

Міжнародний благодійний фонд національної пам’яті України проводить щорічний конкурс з метою підвищення інтересу молоді до української історії, збереження та відновлення національної пам’яті і подолання історичних міфів.

До участі у конкурсі приймають мультимедійні проекти – аматорські документальні та ігрові фільми й відеоролики у форматі «.avi». Тривалість фільму не має перевищувати 8 хвилин, авторський текст – українською мовою, а на початку відеороботи має бути чітко вказано назву відеоматеріалу та його авторів. Подані на конкурс роботи не рецензуються та не повертаються, а при використанні у мультимедійних проектах кадрів з фільмів, репортажів та інших відеоматеріалів, які не були зняті авторами проекту, необхідно зазначити автора відеоматеріалу.

Крім того, до роботи слід долучити окремим файлом у форматі «.doc» анкету учасника (-ів).

Конкурсні роботи та анкету учасника (учасників) слід надсилати на адресу vriatuvaty-vid-zabuttia@ukr.net до 1 грудня. Протягом грудня 2018 року – січня 2019 року роботи переглядатимуть фахівці Інституту історії НАН України.

Відзначення переможців відбуватиметься наприкінці січня 2019 року. Переможці нагороджуються Почесними грамотами, дипломами та грошовими преміями, отримують подарунки.

Організатори заходу – представники Інституту історії України НАН України, Спілка письменників України, центральні та місцеві органи влади.

Останні новини по темі
На Кіровоградщині 11 людей захворіли на кір минулого тижня
kir
Голова Катеринівської ОТГ звільнилась
Читайте також

«Кіровоградобленерго» опублікувало графіки відключень за чергами, які запроваджують на Кіровоградщині у вівторок, 16 липня....

20:13, 15 Липня, 2024

Цьогоріч вперше в Україні День Державності відзначають у нову дату — 15 липня. У Кропивницькому в цей день вшанували тих, хто боровся за Україну і провели міжконфесійну молитву....

18:02, 15 Липня, 2024

Сьогодні, 15 липня, дві громади Кіровоградщини повідомили про загибель на фронті земляків-захисників....

17:36, 15 Липня, 2024