Оригінальність – наше все: 5 незвичайних способів використання праски Panasonic

16:04, 13 Листопада, 2018

 

Праска Panasonic – пристрій, перш за все призначений для вирівнювання складок, «заломів», слідів від тривалого лежання одягу. Вона вважається звичайним побутовим приладом, який використовується у кожному будинку ледь не щодня. Але насправді можливості цього девайсу значно ширші, ніж дехто може собі уявити. Головне – увімкнути фантазію і не забувати про техніку безпеки.

Загалом, звичайнісінька праска може прийти на допомогу майже будь-де. Як саме? Спробуємо з’ясувати нижче.

 

Оригінальні методики використання праски Panasonic
Як би дивно це не звучало, але в мережі мойо можна знайти праски Panasonic, здатні на дещо більше, ніж просто надання естетичного та привабливого вигляду предметам гардероба. Що саме можна зробити за допомогою брендової праски?

1. Позбутися небажаного рельєфу на поверхні дерев’яних меблів. Досить часто у процесі експлуатації письмовий стіл (тумба чи навіть стілець) втрачає свій початковий привабливий вигляд – на його поверхні з’являються вм’ятини, нерівності та горбики. Вирівняти їх можна якраз за допомогою праски – достатньо просто прогріти «постраждалі» зони паром через паперову серветку.

2. Приготувати легкий сніданок. Це, звичайно, один з найекстремальніших лайфхаків, але все ж він має повне право на існування. Під сніданком розуміється тост, сендвіч з беконом чи яєшня. Для втілення ідеї в життя потрібна харчова фольга, нагріта до максимальної температури праска Panasonic, інгредієнти для смаколика і трішки вільного часу.

3. Герметично закрити поліетиленовий пакет. Ця методика знадобиться у процесі підготовки їстівних припасів на зиму. Для заморожування сезонних овочів та фруктів «запаяні» у такий спосіб пакети підходять просто ідеально. Знову ж таки, у процесі знадобляться пакети і алюмінієва фольга для запікання.

4. Видалити застарілі плями з поверхні килима. Так-так, ті самі, з якими не міг впоратися жоден миючий засіб. Для боротьби з брудом потрібен миючий/чистячий засіб, звичайний невеликий рушник, вода і праска. Пляму слід спершу обробити хімічним засобом, потім зволожити, накрити рушником і прогріти протягом кількох секунд.

5. Підготувати кімнату до ремонту – позбутися старих шпалер. У цьому випадку не обійтися без праски Panasonic з парогенератором. Шпалери варто злегка «попрасувати» і обробити паром, тримаючи праску за кілька міліметрів від їх поверхні.

Компанія Panasonic займається виготовленням універсальних (без перебільшень) девайсів. Праскам, створеним під її іменем, дійсно можна знайти застосування у будь-якій сфері людської життєдіяльності.

Реклама

 

Останні новини по темі
Волонтерки з Кропивницького віддали турпутівку пораненому на Сході військовому
pytiv
bezob
У Кропивницькому виступить гурт “Без Обмежень”
Читайте також

«Кіровоградобленерго» опублікувало графіки відключень за чергами, які запроваджують на Кіровоградщині у вівторок, 16 липня....

20:13, 15 Липня, 2024

Цьогоріч вперше в Україні День Державності відзначають у нову дату — 15 липня. У Кропивницькому в цей день вшанували тих, хто боровся за Україну і провели міжконфесійну молитву....

18:02, 15 Липня, 2024

Сьогодні, 15 липня, дві громади Кіровоградщини повідомили про загибель на фронті земляків-захисників....

17:36, 15 Липня, 2024