75% випускників безкоштовної школи програмування з Кропивницького знайшли роботу у престижних ІТ-компаніях

09:48, 15 Листопада, 2018

Вже протягом трьох років кропивницька Школа програмування «Ш++» безкоштовно навчає програмуванню «з нуля» дітей від 8 років та дорослих без вікових обмежень. А ще проводять масштабні фестивалі і беруть участь у різних IT-заходах всеукраїнского і міжнародного рівнів.

 

Днями у IT-просторі KOWO відбувся неформальний звіт школи за проведений рік.

spre

Співзасновник «Ш++» Роман Шмельов розповів, що шість років тому мало хто вірив, що «Ш++» це те, що проіснує довго і взагалі буде створена.

«Колись факт створення школи був під питанням – це було занадто круто та амбіційно. Набагато веселіше було три роки тому опинитися у цьому приміщені та зробити безкоштовне навчання».

Вже протягом року впроваджений адаптований школою Стенфордський курс в поєднанні з системою Рeer-to-peer, в якій учні навчають один одного без менторів:

«До цього ми просто навчали, а потім почали себе позиціонувати по-іншому. Ми взяли Стенфордські курси у 2015 році, але не було розвитку. Рік тому у нас з`явилась програма в режимі Peer-to-peer, що дозволило нам вийти на новий рівень».

Зараз школа навчає групи за віком: школярів (до 12 років), підлітків та дорослих (з 18 років).
Навчання для школярів базується на вивчені Scratch (мови програмування), а згодом основ веб-розробки і робототехніки. Тривалість занять – 3 місяці, але можливе продовження.

Роман розповів, що нещодавно для школярів віком від 7 до 11 років проводився екзамен.
«Ми записали відео, зробили все для того, щоб учень дома потренувався і як не дивно відсоток виконання екзамену серед 11-річних – 65%, – відзначає Шмельов і додає. – Щодо 12-річних, то  я читаю круту лекцію, викладаюсь на повну, потім відправлю додому робити домашнє завдання але, на жаль, є великий відсоток тих, хто не виконує його. Це наш біль, зараз ми думаємо як це зробити краще і вдосконалити».

Навчання для дорослих стартує щомісяця, але є також підготовчі курси до екзамену “Рeer-to-peer zero”, для тих, хто нічого не розуміє в програмуванні.

«Більше 75% дорослих, які пройшли хоча б половину навчання, влаштовуються на роботу. Наші учні працюють у відомих компаніях типу Telegram, Onix-Systems, Globallogic та інші», – каже Роман.

Перші чотири місяці учні проходять курс Сomputer science (основи програмування). Потім обирають те, що забажають вивчати: web, Android, python, верстку, та інше.

Навчання основам програмування на Java по Стенфордському курсу проходить протягом чотирьох місяців. Заняття відбуваються після 18.00 два рази на тиждень.

За словами Романа, вони співпрацюють з ІТ-компаніями, та мають необхідну кількість знань для працевлаштування.

Підлітки у школі займаються два дні на тиждень, розбирають питання, з якими виникли труднощі. Під час занять ментор може лише щось підказати, якщо йому зададуть питання, а також самі студенти можуть радитися між собою і допомагати один одному.

sdit5

Навчання стартує майже щотижня, приходити можна з нульовими знаннями.

Шмельов також розповів, що у планах школи співпрацювати з різними регіонами України, відкрити філію у Івано-Франківську, створити онлайн курси та курси підвищення кваліфікації для програмістів.

«Після того, як ми відвівали Київ та Івано-Франківськ у нас виникли ідеї, наприклад створити філію у Івано-Франківську. Фактично нам запропонувати створити свою соціальну франшизу», -каже співзасновник Ш++.

 Подати заявку в школу програмування можна ТУТ.

Школа знаходиться за адресою: м. Кропивницький пров. Василівський, 10. Довідкова інформація за телефоном: 099 196 24 69.

 

Останні новини по темі
У середмісті Кропивницького автомобіль наїхав на дерево (ФОТО)
46297042 337787950103271 1088399795761971200 n
posad
У Кропивницькому розпочалось онлайн голосування за «Посадовця року»
Читайте також

Бананове морозиво – це простий десерт, який можна приготувати вдома за лічені хвилини, і який у спекотну погоду стане справжнім порятунком. Для цього вам знадобиться всього кіль...

09:51, 14 Липня, 2024

«Кіровоградобленерго» опублікувало графіки відключень за чергами, які запровадили на Кіровоградщині у неділю, 14 липня....

20:28, 13 Липня, 2024

Державними нагородами у Кропивницього відзначили поранених військовослужбовців 177 батальйону 121 окремої бригади....

17:41, 13 Липня, 2024