Фольклорні колективи Кіровоградщини запрошують на фестиваль вертепів

11:33, 23 Листопада, 2018

Вертепи Кіровоградщини запрошують в якості гостей та учасників приєднатися до ІІІ Всеукраїнського фестивалю вертепів “Вертеп-фест 2019”.

 

Як повідомляють організатори, участі запрошуються народні фольклорні колективи, гурти та об’єднання творчих людей з усіх регіонів України.

Оргкомітет Фестивалю забезпечує поселення і харчування учасників та покриває половину дорожніх витрат. Крім того, для всіх колективів, що візьмуть участь у Вертеп-фесті 2019, вперше пройдуть запальні Етновечорниці. 

Організатори очікують, що глядачами фестивалю стане понад 10 тисяч харків’ян та гостей міста – завдяки великій кількості фестивальних майданчиків та подіям під відкритим небом.

Окрім центральних локацій, в обидва дні фестивалю вертепні колективи гратимуть на альтернативних майданчиках: в дитячих лікарнях, військових шпиталях та торговельно-розважальних центрах. 

Учасники Вертеп-фесту колядували на станціях та у вагонах метро, допомагаючи мешканцям міста перейнятися духом різдвяних традицій. В цьому році організатори сподіваються повторити цей досвід. Незмінною традицією залишиться акція “Нова радість стала”, в якій в 2017 році приймали участь 3, а в 2018 – вже 5 міст (разом з Харковом). 

Подати заявку до участі можна до 15 грудня на сайті Фестивалю.

Останні новини по темі
Автолавка та овочесховище: з обласного бюджету фінансуватимуть нові бізнес-проекти
avtolavka
5987f7f nova ukrainska skola1320
Чи варто перейменовувати школу №7: у Кропивницькому влаштують громадські консультації
Читайте також

«Кіровоградобленерго» опублікувало графіки відключень за чергами, які запроваджують на Кіровоградщині у вівторок, 16 липня....

20:13, 15 Липня, 2024

Цьогоріч вперше в Україні День Державності відзначають у нову дату — 15 липня. У Кропивницькому в цей день вшанували тих, хто боровся за Україну і провели міжконфесійну молитву....

18:02, 15 Липня, 2024

Сьогодні, 15 липня, дві громади Кіровоградщини повідомили про загибель на фронті земляків-захисників....

17:36, 15 Липня, 2024