Автолавка та овочесховище: з обласного бюджету фінансуватимуть нові бізнес-проекти

12:07, 23 Листопада, 2018

 Три нові бізнес-проекти отримують фінансову підтримку обласного бюджету на реалізацію.

 

Як повідомляє офіційний сайт Кіровоградської ОДА, під час засідання Наглядової ради Регіонального фонду підтримки підприємництва в області, розглянули заявки щодо надання фінансової допомоги суб’єктам господарювання для реалізації бізнес-проектів.

Після обговорення поданих заявниками бізнес-планів, члени наглядової ради вирішили надати безвідсоткову фінансову допомогу на зворотній основі за рахунок коштів фонду для реалізації трьох проектів.

Перший підтриманий проект передбачає створення сучасного овочесховища з використанням новітніх технологій, у якому зберігатиметься плодово-овочева продукція для реалізації жителям селища Гірничого за доступними цінами. Заявник ФОП Куліш Н.В. планує створити 3 нові робочі місця.

Наступний проект – з надання населенню медичних послуг. Він передбачає створення в місті Олександрії сучасного діагностичного кабінету для проведення обстежень з метою запобігання онкозахворюванням. Заявник проекту ФОП Петрушевський Ю.Ю. планує використати отримані кошти на купівлю складових частин спеціальної відео-ендоскопічної стійки. У результаті реалізації бізнес-плану буде створено 3 нові робочі місця. Підприємець гарантує надання медичних послуг і пільговим категоріям громадян за зниженою вартістю.

Ще один проект, підтриманий на засіданні, передбачає забезпечення віддалених населених пунктів продовольчими товарами першої необхідності та побутової хімії із застосуванням автолавки. Заявник проекту Кіровоградське РСТ організовуватиме виїзну торгівлю у селах Кіровоградського району, де немає стаціонарних магазинів. Кошти фінансової допомоги будуть використані на придбання автомобіля та спеціального холодильного і торгівельного обладнання.

Аналогічні проекти вже успішно діють у Долинському та Добровеличківському районах. У результаті реалізації цього бізнес плану буде вирішено низку соціальних питань жителів віддалених сіл та створено 4 нові робочі місця.

 

Останні новини по темі
Кропивничанин зберігав близько 10 кілограмів марихуани та зброю
3 13
ver
Фольклорні колективи Кіровоградщини запрошують на фестиваль вертепів
Читайте також

В цьому році Україна втретє відзначатиме День Української Державності. Це свято покликане нагадувати, що наша країна має багатовікову історію державотворення. ...

14:57, 15 Липня, 2024

У місцевих чатах та групах у соціальних мережах поширили повідомлення про начебто виплати по 9500 гривень від Польщі для кожного українця. Повідомлення містить шахрайське посила...

14:52, 15 Липня, 2024

На Кіровоградщині директору фірми-підрядника оголосили підозру у заволодінні державними грошима. Цей підрядник виконував капітальний ремонт лікарняної їдальні у Знам’янці....

14:35, 15 Липня, 2024