У Кропивницькому розкажуть як використовувати дрони в різних сферах економіки

10:46, 27 Листопада, 2018

12 грудня о 10:00 в Кропивницькому відбудеться всеукраїнський науково-практичний семінар «Створення інноваційного середовища для розбудови індустрії БПЛА».

 

Як повідомляють організатори, в рамках семінару планують обговорити питання сфери використання безпілотних літальних апаратів, можливості їх використання на території аеродрому.

Крім того, розкажуть про нові спеціальності та робочі місця, що пов’язані з розвитком індустрії дронів. Технологію використання безпілотників в різних сферах економіки та можливі ризики та загрози при використанні безпілотних літальних апаратів.

Можливі формати участі: доповідь на пленарному засіданні, стендова доповідь, участь у виставці-презентації безпілотних літальних апаратів, участь в обговоренні окреслених питань, презентація можливостей використання БПЛА.

В рамках семінару також відбудеться виїзне засідання постійної комісії Громадської ради ДАС України з питань професійної підготовки кадрів, аеронавігації та БПЛА.

Для участі у заході треба до 3 грудня оформити заявку.

 

Останні новини по темі
У Кропивницькому дискутуватимуть про наслідки введення воєнного стану
disket
vidka
В Олександрії рятувальники відкачували дощову воду (ФОТО)
Читайте також

Цьогоріч вперше в Україні День Державності відзначають у нову дату — 15 липня. У Кропивницькому в цей день вшанували тих, хто боровся за Україну і провели міжконфесійну молитву....

18:02, 15 Липня, 2024

Сьогодні, 15 липня, дві громади Кіровоградщини повідомили про загибель на фронті земляків-захисників....

17:36, 15 Липня, 2024

Після обшуків в Кіровоградській обласній прокуратурі Вищий антикорупційний суд наклав арешт на мобільний телефон ймовірно довіреної особи Юрія Ковальова — першого заступника кер...

17:24, 15 Липня, 2024