Підлітків з Кіровоградщини запрошують до безкоштовної літньої школи успіху

11:10, 13 Лютого, 2019

 

Хлопців та дівчат віком 14-15 років з усієї території України запрошують на 10-денний освітній проект для соціально-активних підлітків, покликаний дати знання та навички XXI століття.

 

Про це повідомляють на сайті Klitschko Foundation.

Для молодих та амбітних, які мріють змінювати світ, Klitschko Foundation з 2011 року проводить літній освітній проект. Для підлітків – це можливість не тільки корисно провести літо, але й знайти друзів-однодумців, які допоможуть зробити вагомий крок на шляху до своєї мети.

“Школа успіху” допомагає підліткам ознайомитися з прикладами роботи бізнесу, соціальних та комерційних проектів, щоб зробити свідомий вибір майбутньої професії. Під керівництвом менторів вони вчаться працювати в команді, розробляють власні проекти та дізнаються, як презентувати свої ідеї. Відомі бізнесмени та громадські діячі дають поради для підготовки власного проекту.

“Школа успіху” покликана розвивати актуальні для нової генерації навички, серед яких креативне мислення, лідерство, продуктивність, підприємницькі здібності, інформаційна грамотність тощо.
Проект допоможе розкрити потенціал активної молоді і скерувати її енергію для пошуку власного “Я”.

Обов’язковою умовою участі є проведення локальної “Школи успіху” у своєму селі чи місті. Це дводенний проект, який випускники організовують щонайменше для 30 однолітків. Під час його реалізації підлітки застосовують отримані знання та навички на практиці. Так молодь в регіонах має можливість долучитися до неформальної освіти.

Реєстрація на проект

До 28 лютого зареєструйся на my.klitschkofoundation.org

1. Заповни свій профіль у системі.

2. Обери проект “Школа успіху”

3. Дай відповідь на усі питання анкети.

4. Завантаж своє фото.

5. Зніми відеопрезентацію до 1 хвилини з будь-якого пристрою (телефону/вебкамери/фотоапарата) та розкажи про себе, свої вміння і захоплення. Надай посилання на нього з YouTube. Зверни увагу! Відео має бути на твоїй сторінці включно до 17 квітня.

6. Прослідкуй, щоб твоя відео-візитівка не була у відкритому доступі, а переглянути його можна було тільки за посиланням. Для цього перед тим, як завантажувати відео, потрібно змінити налаштування “Відкритий доступ” на “Доступ за посиланням”.
Півфінал

18 березня 2019 року на сайті Klitschko Foundation  оголосять 300 переможців першого етапу конкурсу.

З 19 березня до 16 квітня з понеділка по четвер (з 10:00 до 19:00) проведуть з учасниками конкурсу телефонне інтерв’ю. 

16 квітня оголосять учасників освітнього проекту “Школа успіху” 2019 від Klitschko Foundation.

До того, як потрапити на проект, фіналісти, виконують завдання менеджерів: читають книги, дивляться фільми та пишуть есе, проходять тест на визначення особистості.

Проект відбудеться у липні.

 

Останні новини по темі
У Новоархангельську Громадська рада підтримала перейменування області на Центральноукраїнську
oblast copy
1 2018
Пряникові світи: як кропивничанка створює казкові королівства для доньки (ФОТО)
Читайте також

Полеглому захиснику з Кіровоградщини Юрію Граховському просять присвоїти звання Героя посмертно – відповідну петицію опублікували на офіційному сайті Президента України....

16:32, 14 Квітня, 2024

Публікуємо добірку культурних заходів, майстер-класів, лекцій, вистав та концертів які відбудуться у Кропивницькому протягом цього тижня, з 15 по 21 квітня....

15:52, 14 Квітня, 2024

Весна – час коли організми людей самі вимагають побільше вітамінів. Найбільше цього добра в овочах та фруктах. Як зробити корисне ще й смачним – пропонуємо дізнатися...

14:12, 14 Квітня, 2024