Чому влітку слід підтримувати знання англійської мови у дитини? Як і де знайти професіонала?

09:49, 24 Липня, 2020

Літо – час для канікул та відпочинку. Батьки нарешті стають вільними від нагляду за виконанням домашніх завдань. А як проводять своє дозвілля діти? Постійно сидять за комп’ютером чи планшетом?

Англійська мова потребує безперервної практики, тренування комунікативних навичок. Шкільна програма дуже швидко забувається протягом канікул. Тож на початку навчального року дитині треба наздоганяти новий та попередньо пройдений матеріал. Часто учні не можуть відтворити елементарні фрази. Доводиться вчити все заново. В результаті школяр може не наздогнати програму і повністю втратити інтерес до іноземної мови.

Допомогти дитині можуть батьки, знайшовши професійного педагога. Репетитор з англійської мови звільнить дитину та дорослих від зайвого стресу, зусиль, допоможе виправити оцінки.

 

Які проблеми виникають у школяра під час вивчення англійської? Чому важливо звернутися до репетитора?

Дитячий мозок ще не здатний надовго запам’ятовувати навчальну інформацію. Особливо, якщо англійська не належить до зацікавлень учня. Вчити мову краще без пауз, з визначеною систематичністю, поступово нарощуючи базу знань.

Шкільний учитель часто не дає вичерпного пояснення. Урок занадто обмежений в часі, аби опитати всіх учнів. Діти соромляться ставити запитання, уточнювати незрозумілі моменти. Увага при викладанні зосереджується переважно на однотипних граматичних вправах.

Підтягти оцінки, підготуватися до ЗНО, міжнародного екзамену, підвищити нульовий рівень до середнього за кілька місяців – з усім цим допоможе репетитор англійської мови. Кропивницький та інші великі міста відзначаються широкими можливостями для пошуку потрібного викладача. Виняткове значення має заняття з репетитором – корінним носієм англійської. Професійний учитель може проводити нестандартні цікаві уроки, урізноманітнити дозвілля дитини під час канікул.

Найбільші труднощі для учнів пов’язані з:

 • практичним застосуванням граматичних правил;
 • відтворенням усного мовлення;
 • запам’ятовуванням слів;
 • постановкою правильної вимови;
 • умінням сприймати мову на слух

 

Як репетитор допоможе дитині з вивченням мови під час канікул?

Приватний викладач докладає максимум зусиль, аби мотивувати дитину до навчання. Подібні заняття орієнтовані на особистість та потреби школяра. Важливо навчити дитину самостійності у виконанні завдань.

Спочатку професіонал тестує потенційного учня, визначає загальний рівень. Розробляється індивідуальна навчальна програма, адаптована до інтелектуальних здібностей конкретного школяра. Англійська мова передбачає чимало методів вивчення. Репетитор майстерно комбінує найпрогресивніші з них.

Кожен приватний урок унікальний завдяки нестандартним способам прикладного закріплення знань. Заняття з дітьми молодшого віку має здебільшого ігровий формат, наповнений корисними та цікавими завданнями. Зі старшими учнями викладач проводить дискусії, ситуативні діалоги, огляди художньої літератури, передач, фільмів. Онлайн репетитор з англійської мови може на повну використовувати мультимедійні можливості комп’ютера – інтерактивні дошки, віртуальні квести, електронні словники, спеціальні програми.

Перевагами навчання з репетитором є:

 • особистісний підхід;
 • адаптація навчальної програми під школяра;
 • негайне виправлення помилок;
 • розроблення навичок вільного спілкування на різні теми;
 • зручний графік, комфортні умови занять

 

Репетитор – запорука корисного та приємного дозвілля

Англійська непроста для вивчення, проте цікава та необхідна. Адже знання мови – важлива складова професійного успіху. Перетворити навчання у незвичайний відпочинок здатні лише репетитори англійської мови.

Якщо дитина проявляє неабиякі мовні здібності, літній час можна присвятити додатковим практичним або олімпіадним завданням. Коли маємо прогалини у знаннях, канікули варто використати для ретельного освоєння пройденого матеріалу.

Таким чином, протягом літа можна:

 • поповнювати словниковий запас;
 • активно спілкуватися англійською;
 • організовувати ігри та розваги іноземною;
 • повторювати правила й правопис

 

Статтю підготувала Людмила М. учитель та репетитор англійської мови

Репетитори англійської та багатьох інших мов: https://buki.com.ua/

Реклама

Останні новини по темі
У Кропивницькому містяни врятували чаплю: на реабілітацію птаха збирають гроші (ФОТО)
115721515 3149857525051198 7116666304673443755 n
bu1
8 порад, як вигідно купити квартиру від забудовника
Читайте також

«Кіровоградобленерго» опублікувало графіки відключень за чергами, які запровадили на Кіровоградщині у понеділок, 15 липня....

22:36, 14 Липня, 2024

Публікуємо добірку культурних заходів, майстер-класів, лекцій, вистав та концертів які відбудуться у Кропивницькому протягом тижня, з 15 по 21 липня 2024 року....

16:59, 14 Липня, 2024

У Кропивницькому родинам полеглих воїнів з Кіровоградщини передали державні нагороди, якими захисників відзначили посмертно. ...

15:07, 14 Липня, 2024