Темне фентезі: «КУ-РАЖ» онлайн презентує третій повнометражний фільм (ВІДЕО)

Кропивницька студія «КУ-РАЖ» презентує третій повнометражний фільм «KSORA».
Допрем’єрний показ відбудеться 13 травня о 16:30 на Youtube.
За словами авторки сценарію, керівниці дитячої кіно-теле-студії «КУ-РАЖ» Наталії Устименко, фільм «Ксора» це некомерційний проєкт студії. За жанром – пригодницьке темне фентезі, тривалість – 93 хвилини.
Фільм зняли влітку 2020 року. Акторський склад – студійці «КУ-РАЖу». Всього залучили 16 підлітків-акторів. Режисер Володимир Крутоус, авторка сценарію – Наталія Устименко. Ідею розробляли разом зі старшими студійцями.
– Підлітки грають у клубі настільних ігор та через гру потрапляють у паралельний світ. Там вони мають врятувати життя одній дівчині та повернутись, – розповіла Наталія Устименко про ідею фільму.
Фільм знімали у Кропивницькому на локаціях у міському саду, «Колізеї», лісопарку «Шервуд», а також на млині Вігдора Варшавського у Новоукраїнці та у Кочубеївських штольнях у Ганнівці.
– Знімати кіно під час карантину було надзвичайним викликом. Оскільки провести велелюдну прем’єру зараз неможливо, то ми вирішили влаштувати показ з прямою трансляцією у Youtube, – каже Наталія Устименко.

Нагадаємо, у Кропивницькому показали нову роботу студії «КУ-РАЖ» Дві Червoні Вежа Zет.




