Музей сучасного українського мистецтва Корсаків презентує виставку в Кропивницькому

09:59, 14 Червня, 2021

«Метафоричний реалізм» Миколи Кумановського з фондів Музею сучасного українського мистецтва Корсаків прямує в Кропивницький.

 

Як повідомили у музеї, презентують проєкт «Дифузія», мета якого сприяння розвитку мистецтва у різних регіонах України та посилення взаємодії і співпраці між музейними інституціями.

Отже, виставка творів Миколи Кумановського відбудеться вже 15 червня у Кропивницькому музеї мистецтв, що знаходиться за адресою вулиця В. Перспективна, 60. Відкриття о 15:00.

Вхід вільний.

В експозиції, яка триватиме близько місяця, буде представлено кілька десятків живописних робіт з колекції Музею сучасного українського мистецтва Корсаків (Луцьк). Серед них, зокрема, унікальні картини з доповненою реальністю.

Проєкт національного масштабу «Дифузія», приурочений до 30-річчя відновлення незалежності України. Це серія гостьових виставок, які мають на меті продемонструвати світові актуальність, високу професійність та автентичність українського мистецтва, талановитість і творчий потенціал української нації. Проєкт успішно реалізували вже сімнадцять разів: у Львові з виставками творів Миколи Кумановського та Емми Андієвської, у Івано-Франківську, Хмельницькому, Камянці –Подільському, Тернополі, Вінниці, Маріуполі та Бердянську , Вінниці, Ужгороді, Чернігові та Чернівцях, Рівному, Острозі, Луцьку та Харкові.

Довідково:

Микола Кумановський, видатний український митець, що народився 31 серпня 1951 р. в місті Сатанів на Хмельниччині . Один із найяскравіших митців України. Мав особисту філософію, творчі пошуки та здобутки у царині станкового малярства, друкованої та авторської графіки, інсталяції та скульптури.

 

Останні новини по темі
За вихідні 2058 жителів Кіровоградщини щепили від коронавірусу
vakcunacia
IMG 3170
Півмільйона на пам’ятки Кропивницького: у місті паспортизують 50 споруд
Читайте також

На Кіровоградщині сьогодні, 21 квітня, в 16 населених пунктів тимчасово вимкнули електрику.

09:49, 21 Квітня, 2024

Інформаційний портал «Гречка» потрапив на Мапу рекомендованих медіа за результатами незалежної експертної оцінки Інститут Масової Інформації (ІМІ) та Детектор медіа....

09:45, 21 Квітня, 2024

У Кропивницькому сьогодні, 20 квітня, на площі Героїв Майдану зібрались кропивничани з акцією “Чекаємо” на підтримку військовополонених і зниклих безвісти. Таким чин...

14:47, 20 Квітня, 2024