Коли батьки зможуть отримати пакунки малюка

10:42, 10 Вересня, 2021

Четвертий місяць тривають тендерні процедури із закупівлі пакунків малюка, повідомляє офіційне представництво “Пакунку маляти”.

Перший етап закупівель пакунків вже завершений. 16 серпня визначили чотирьох переможців першого етапу аукціону – ними стали ТОВ «Скай Трейд Україна» (постачали пакунки в пологові країни протягом останніх років), ТОВ «ТК-Домашній текстиль», ТОВ «МІК» та ТОВ «Виробнича організація «Харків»». 

tender perem

З цими чотирма організаціями Міністерство соціальної політики має укласти рамкові угоди. Але на цьому процедура не завершується. Для вибору однієї компанії-постачальника пакунків Мінсоц має оголосити ще один аукціон. Тільки після цього обрана компанія розпочне виробництво та поставки.

– За найбільш оптимістичними підрахунками, підписання з обраною організацією договору на поставку пакунків малюка можливе тепер не раніше початку вересня. Тому не варто розраховувати на появу пакунків раніше початку жовтня, – йдеться в повідомленні.  

Цінові пропозиції від виробників: найнижча з яких дозволяє за оптових цін закупити 107 тис. пакунків малюка на 120 млн грн дешевше очікуваної вартості. 

– Тобто, держава зможе зекономити понад 120 млн гривень не знижуючи якість та наповнення самого пакунку, – зазначили в представництві.  

Тим часом департамент соцполітики Кіровоградської облдержадміністрації нагадує, що з 1 липня 2021 року отримувачі допомоги “Пакунок малюка” мають право за бажанням отримати грошову компенсацію замість натуральної форми такої допомоги.

Батькам новонароджених дітей не потрібно дотримуватися 30-денного терміну для звернення за призначенням грошової компенсації замість одноразової натуральної допомоги “Пакунок малюка”.

 

 

Останні новини по темі
У 53 закладах освіти області 80% педагогів отримали дві дози вакцини
v4utelka covid
DSC 6884
Під час пожежі будинку на Тараса Карпи врятували жінку (ФОТО)
Читайте також

Новомиргородська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про смерть земляка, захисника Володимира Захарчука....

17:14, 20 Лютого, 2024

На Кіровоградщині оголосили вирок місцевому мешканцю, якого визнали винним у підробці медичної довідки і спробі ухилитися від мобілізації....

16:27, 20 Лютого, 2024

Сервісні центри МВС Вінницької, Черкаської та Кіровоградської областей об’єднали в один структурний підрозділ. Відсьогодні, 20 лютого, їх реорганізують в рамках оптимізаці...

15:06, 20 Лютого, 2024