8 красивих дверей на вулицях Кропивницького (ФОТО)

19:13, 15 Вересня, 2021

“Гречка” вирішила прогулятися вересневим містом та зібрати в підбірку найкрасивіші, на думку редакції, двері міста. Це підбірка найінстаграмніших дверей, де кропивничани та гості міста можуть зробити прекрасні фото будь-якої пори року.  

Очолює рейтинг найінстаграмніших дверей міста – двері до історичної будівлі міста – колишня лікарня Ґольденберґа по вулиці Якова Паученка. Фото на фоні цих дверей є у багатьох місцевих інстаблогерів.

Ддвері в Кропивницькому

З потертостями, але не менш атмосферні двері художньої галереї “Єлисаветград” на вулиці Пашутінській, 36. Це будинок XIX століття, який належав місцевому пекарю Олексієнку. А з 2011 року – відкрили галерею.

двері Кропивницький

Кольорові двері закладу “Muzeй bar” по вулиці Тараса Карпи, 72. Те, що треба для яскравих світлин і настрою. 

двері Кропивницький

Старовинні двері будинку по вулиці Володимира Панченка, 4. Це будинок Остахової 1898 року, пам’ятка архітектури. 

двері Кропивницький

Двері на будівлі Дворцовій, 5/5, де раніше був колишній готель “Версаль” початку XX століття. Свого часу там був мистецький факультет педагогічного вишу.

двері Кропивницький

До речі, ще одні двері педагогічного вишу, корпус №1, по вулиці Шевченка. Це будинок жіночої гімназії, 1899 рік, пам’ятка архітектури.

двері Кропивницький

Атмосферні двері для цікавої фотосесії можна побачити і на вулиці В’ячеслава Чорновола, 46. Це будівля, в якій знаходиться редакція газети “Народне слово”.

двері Кропивницький

І завершуємо підбірку найінстаграмніших дверей в місті – дверима театру імені Кропивницького, що на вулиці Дворцовій, 4.

двері Кропивницький

 

Останні новини по темі
Пенсіонерам 70+ обіцяють по 300 гривень до пенсії: але не всім і через рік
pensia
pr3
8 тисяч доларів і щомісячна “абонплата”: чоловік хотів підкупити поліцейських
Читайте також

Публікуємо добірку культурних заходів, майстер-класів, лекцій, концертів та вистав, які відбудуться у Кропивницькому протягом цього тижня, з 4 по 10 березня....

15:44, 3 Березня, 2024

На сайті офіційного інтернет-представництва Президента України розмістили електронну петицію про присвоєння військовослужбовцю із Кіровоградщини Івану Гончаренку звання Героя Ук...

14:07, 3 Березня, 2024

Для судів Кіровоградської області закупили поштових марок на понад 8 мільйонів гривень. Закуплених марок повинно вистачити на рік....

13:02, 3 Березня, 2024