Поєднати материнство і кар’єру: стартує проєкт для мам

09:37, 11 Січня, 2022

«Час настав» – це безкоштовний навчальний онлайн курс для мам з маленькими дітьми, які вирішили повернутися на ринок праці.

Незалежно від того, чи хоче мама зміни професію, чи повернутися на попереднє місце роботи чи створити власну справу, курс буде цікавим та корисним. Якщо її діти вже не дуже маленькі, але тема актуальна, теж буде актуально. Якщо дітей немає, все одно можуть зареєструватися, але тоді не всі блоки будуть актуальними.

Початок курсу: 17 січня 2022 року.

Реєстрація відкрита за посиланням – https://t.me/chas_nastav_bot

Організатори – Проєкт «Я зможу!» Фонду Олени Пінчук спільно з Громадською організацією «Лада» за підтримки Фундації Кока-Кола.

Курс складається з трьох блоків:

  • Материнство і робота (6 лекцій).
    Експерти розкажуть, як адаптувати свої материнські обов’язки до нового етапу в житті (грудне вигодовування та сон, самооцінка та самоцінність, адаптація мами і дитини).
  • Материнство і самореалізація (6 лекцій).
    Експерти поділяться, як знайти покликання, як бути лідером свого життя і розібратися з тайм менеджментом, розкажуть про громадську діяльність і про роботу фрілансером, поділяться секретами написання резюме та підготовки до співбесіди.
  • Материнство і свій бізнес (6 лекцій).
    Експерти допоможуть зрозуміти, чи насправді, учасниця хоче бути підприємцем, як тестувати ідеї, як розробляти бізнес план та де взяти на це фінансування.
Останні новини по темі
У найближчі місяці Кіровоградщина очікує “Омікрон”
covidomocron
covid vtoma
8 смертей за добу: офіційна статистика коронавірусу на Кіровоградщині
Читайте також

Внаслідок ворожого мінометного обстрілу на Донеччині загинув солдат з Вільшанської громади Олександр Телешко....

18:48, 22 Червня, 2024

Кропивницький апеляційний суд виніс новий вирок водієві, який на пішохідному переході збив двох пішоходів. Внаслідок один з постраждалих загинув. Суд першої інстанції присудив в...

15:25, 22 Червня, 2024

У суботу, 22 червня, у квартирі по вулиці Великій Перспективній сталася пожежа — інформації про загиблих не надходило....

13:54, 22 Червня, 2024