Килимок з пакетиків: у Кропивницькому анонсували екомистецьку акцію з подарунками

16:52, 19 Січня, 2022

Охочі можуть долучитися до екомистецької акції «Пакетики перетворюються на килимки», організованої кропивницьким Гончаренко центром.

У березні екологічний майстер-клас проведе 84-річна Лариса Бондаренко

Містянам пропонують перестати накопичувати сміття і дати йому друге життя. З одноразових пакетів-маєчок різного кольору створювати яскраві та довговічні килимки.

«З турботою про навколишнє середовище, ми хочемо запропонувати тим містянам, котрі досі користуються пакетами, не викидати їх, а за принципом “upcycling” перетворити цю небезпеку для навколишнього середовища у гарні килимки», – каже директорка Гончаренко центру Вікторія Талашкевич.

Всі охочі можуть протягом січня-лютого збирати ті пакетики, котрі їм не потрібні, і замість викидати їх на сміття, приносити у Гончаренко центр: чисті та сухі. За кожен кілограм принесених пакетів центр подарує людині екосумку.

А о 10:00 18 березня, у Всесвітній день переробки, – відбудеться майстер-клас із плетіння килимків. Його проведе 84-річна Лариса Бондаренко.

«Я навчилася плести ще в юності, коли вступила до педагогічного училища. А саме створювати килимки із пакетів почала років десять тому, і відтоді мої килимки є чи не у всіх сусідів, у моїх кумів, рідних і друзів. Я їх дарую, а мені натомість приносять пакети», – розповідає Лариса Олексіївна.

Центр працює в Кропивницькому за адресою: вул. Велика Перспективна, 4а, другий поверх (вхід з правого боку будівлі), у будні дні – з 12:00 до 18:00, у суботу – 9:00-17:00.

 

Останні новини по темі
20 січня західні регіони України опиняться в полоні хуртовин
snigavto
Depositphotos 202836124 S
Як допомогти собі під час панічної атаки: поради МОЗ
Читайте також

У п’ятницю, 14 червня, у Кіровоградському райсуді продовжили підготовче засідання по обвинуваченню контррозвідника Романа Червінського у перевищенні повноважень у справі, ...

18:58, 14 Червня, 2024

Журналісти українського видання “Texty.org” заявили про тиск і погрози від американських посадовців та політики. Така ситуація стала наслідком оприлюдненого у виданні матеріалу ...

16:50, 14 Червня, 2024

Новгородківська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про загибель на фронті захисника Василя Ільківа....

16:44, 14 Червня, 2024