Дитсадок-довгобуд у Голованівську здорожчав ще на 4 мільйони

09:23, 20 Січня, 2022

Наприкінці минулого року року департамент капітального будівництва Кіровоградської ОДА підписав з ТОВ “ПФ” угоду на коригування будівництва дошкільного навчального закладу у Голованівську. Новим контрактом на проєкт, який розпочався ще в 2018 році, додали 4,2 мільйона гривень, інформує “Гречка” з посиланням на Prozorro.

Дитсадок на 120 місць є довгобудом, що став частиною “Великого будівництва” діставшись у спадок від попердньої влади. Першочергово зведення нового інфраструктурного об’єкта ініціював в 2018-му році тодішній голова Голованівської РДА Олег Голімбієвський. Планувалось, що приміщення здадуть в експлуатацію до кінця осені 2019-го року. Однак не склалось.

Станом на початок 2021-го року, коли про дитсадок говорили вже в контексті програми “Велике будівництво”, на його спорудження було витрачено майже 40 мільйонів гривень. Бюджетні кошти тоді освоювало ТОВ “ВКФ Софіт” Миколи Осокіна. Оскільки виникла потреба розробляти нову проектно-кошторисну документацію для добудови навчального закладу, вирішили обрати й нового підрядника. Ним, за результатами відкритих торгів, проведених у квітні 2021 року, стало ТОВ “ПФ” Марата Мхитаряна. Вартість робіт оцінили в 8,6 мільйона гривень. Виконати ж їх підрядник мав до кінця минулого року.

Ба більше, у липні директор департаменту капбудівництва Олександр Мільто заявляв, що дистадок запрацює уже в жовтні. Та час минав, а з ним змінювалась риторика. Уже в жовтні на офіційному сайті ОДА з’явилась нова інформація – “будівництво триває”.

У підсумку 28 грудня департамент капітального будівництва Кіровоградської ОДА підписав з ТОВ “ПФ” чергову угоду, тепер вже на 4,12 мільйона гривень. Цікаво, що за умовами договору вартість робіт, які доручалось виконати підряднику в 2021 році становила 969,6 тисяч гривень, які фірма, судячи з дати підписання договору, мала освоїти за три дні. Календарним графіком передбачено, що за цей час фірма більшу половину грошей витратить на загальнобудівельні роботи, потратиться на благоустрій і озеленення території, а також обладнання майданчика малими формами благоутрою. При цьому чистий прибуток ТОВ “ПФ” від 969,6 тисяч складатиме 50,76 тисяч гривень. Залишок же від домовленої суми в 4,12 мільйона сторони мають розподіляти вже додатковими угодами цьогоріч.

Нагадаємо, схожа ситуація склалась у Маловисківській школі №3, де підряднику додали ще мільйонів і перенесли завершення ремонту.

Павло Лісниченко

#досвід_регіонів #досвід_регіонів_велике_будівництво

 

Останні новини по темі
Премія Кабміну для молоді: як подати заявку
covidtest
Кількість хворих на коронавірус на Кіровоградщині росте: статистика
Читайте також

«Кіровоградобленерго» опублікувало графіки відключень за чергами, які запровадили на Кіровоградщині у понеділок, 15 липня....

22:36, 14 Липня, 2024

Публікуємо добірку культурних заходів, майстер-класів, лекцій, вистав та концертів які відбудуться у Кропивницькому протягом тижня, з 15 по 21 липня 2024 року....

16:59, 14 Липня, 2024

У Кропивницькому родинам полеглих воїнів з Кіровоградщини передали державні нагороди, якими захисників відзначили посмертно. ...

15:07, 14 Липня, 2024