Підприємців запрошують на тренінг «Digital стратегія бізнесу» у Кропивницькому

11:28, 16 Лютого, 2022

Представників бізнесу запрошують на тренінг у Кропивницькому, під час якого презентують нову веб-платформу «Діловий Кропивницький онлайн» (BusinessKrop-online).

 

Під час тренінгу обіцяють навчити учасників впроваджувати digital-процеси у бізнесі та ознайомити з програмами підтримки підприємців від Кропивницької міської ради. Крім того, навчать користуватися новою міською веб-платформою.

«BusinessKrop-online є інструментом для донесення до споживача інформації. Будь яке підприємство міста може розмістити і самостійно оновлювати інформацію про себе на порталі без абонплати», – пояснюють організатори.

Організатором заходу є міський департамент з питань економічного розвитку. Тренінг відбудеться 23 лютого 2022 року об 11:00 у режимі онлайн. Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації за посиланням.

Останні новини по темі
Що робити, якщо в місті почались бойові дії (ВІДЕО)
Depositphotos 476413572 S
Трагедія під Дебальцевим: у Кропивницькому вшанували пам’ять загиблих побратимів
Читайте також

У Приютівській громаді повідомили про загибель Владислава Піткевича у боях проти російських окупантів....

20:27, 27 Травня, 2024

Виконуючого обов’язки директора дослідного господарства «Елітне» Інституту сільського господарства степу НААНУ, що у селі Созонівка Кропивницького району, підозрюють у зловживан...

17:28, 27 Травня, 2024

У Кропивницькому районі викрили чоловіка, який по телефону «продавав» талони на пальне, а при отримані грошей переставав виходити на зв’язок....

16:49, 27 Травня, 2024