«Бандерівський смузі» для окупантів: рецепти фірмового коктейлю

19:20, 27 Лютого, 2022

Останніми днями в Україні набув популярності коктейль для російських окупантів – «Бандерівський смузі». Ми зібрали основні поради з його приготування, а також класичний рецепт з фірмовою «перчинкою» від відомого українського шеф-кухара Євгена Клопотенка.

 

– Прекрасний спосіб зустрічати дорогих гостей з Росії, які приїхали рятувати українців. Давній метод сказати приємним людям «ласкаво просимо», якщо ті заблукали та натрапили на мирне населення, – прокоментував він.

Інгредієнти для класичного варіанту:

  • Скляна пляшка
  • Бензин
  • Мастило (моторне масло)
  • Шматок бавовняної тканини
  • Може знадобитися нитка, тампон, скотч.

Як обрати інгредієнти?

Підійде скляна пляшка об’ємом 0,5-0,7 літрів. Тут є своя тонкість – скло має розбитися від удару, щоб коктейль спрацював, як треба. Тому краще обрати пляшки з-під горілки «радянського типу» (круглі), або від пива чи вина.

Шматок тканини має бути цупким і бавовняним – синтетика тліє, а для коктейлю гніт має запалати. Підійде шматок розміром від 20 до 35 см.

На свій смак можна додати ацетон та пінопласт задля пролонгування гарячого ефекту – зважайте на те, що у вас з продуктів є в наявності. Також пінопласт дозволить «прилипнути» суміші, коли вона потрапляє в ціль.

Як готувати?

В класичному варіанті – треба заповнити пляшку на третину чи половину (не більше) бензином. Це для того, щоб у пляшці був простір для випарів. Шмат бавовняної тканини запхати у пляшку так, щоб половина залишилася назовні, а частина занурювалася у основу коктейлю. Це буде гніт, своєрідна «трубочка», яку зазвичай подають у тих коктейлях, які підпалюють перед подачею.

Після решту отвору пляшки треба чимось закрити так, щоб бензин не вилився і не випарувався. Для цього підійде гігієнічний тампон або шматок іншої ганчірки. Зовнішню частину тканини можна прив’язати до пляшки ниткою або зафіксувати скетчем. Так вона при подачі не обпече тих, хто пригощає.

Щоб коктейль довше горів і довго «не відпускав», в нього можна додати пінопласт. Для цього в окрему посудину слід налити 100 мл ацетону і кинути туди пінопласт. Почекати, поки він гарненько розчиниться, перемішати до однорідності. Клопотенко раждить довести до конститенції густого сиропу. Співвідношення розчиненого пенопласту і бензину має бути 1:1.

Якщо ж ви надаєте перевагу мастилу, то його треба додавати в пляшку у співвідношенні одна частина на дві частини бензину.

При приготуванні треба впевнитися, що поруч немає відкритого вогню (цигарки також небезпечні) та краще це робити на відкритому повітрі.

Як подавати?

Коктейль прийдеться до смаку російським окупантам у свіжому вигляді – краще за все, щоб він простояв не більше 24 годин. З кожною годиною його якість гіршає.

Перед подачею потрібно підпалити частину тканини, яка зовні пляшки. Впевніться, що шмат розгорівся достатньо, щоб не потухнути підчас кидку, але й вогонь не встиг добратися до горлечка. Підпалили та швидко кинули.

Євген Клопотенко у свою чергу радить кидати у тверде: техніка ворога, голова ворога, асфальт перед ногами ворога. Якщо ви хочете кинути у танк, то ту все залежить  від вашої позиції: якщо танк до вас задньою частиною, то намагайтесь потрапити у вентиляційні решітки – вони за танковою баштою. Якщо вам зручніше «подавати» коктейль до передньої частини, то цільтеся в оптичні прилади та оглядову щілину.

Кидати коктейль потрібно, коли танк на відстані кількох метрів, аби точно потрапити в ціль. Щоб осліпити танк, треба вразити «коктейлем Молотова» його оптичні прилади та оглядову щілину. Для ураження двигуна необхідно потрапити у вентиляційні решітки позаду від башти танку. Для цього кидати коктейль потрібно збоку або позаду танка.

– Моє авторське доповнення: за бажанням додайте 2 грами української материнки, – написав кулінарний експерт.

 

Останні новини по темі
Ніч на Кіровоградщині минула відносно спокійно – Марія Чорна
uvaga copy
vijskovuj
У боротьбі із російськими загарбниками загинули 4 жителі Кіровоградщини
Читайте також

Трьом полеглим воїнам із Кіровоградщини призначили державні нагороди. Протягом тижня із 10 до 15 червня відзнаки вручили їхнім родинам....

16:54, 15 Червня, 2024

У п’ятницю, 14 червня, у Кропивницькому відбувся конфлікт між керівницею Центральноукраїнського державного будинку художньої та технічної творчості (ЦДБХТТ) та  мамою 8-річ...

16:23, 15 Червня, 2024

Російські спецслужби для дестабілізації ситуації в Україні заохочують підлітків за гроші палити автомобілі військовослужбовців ЗСУ. Кількох юнаків, яких завербувала росія, затри...

15:44, 15 Червня, 2024