В Україні отримати посвідчення водія тепер простіше – постанова уряду

11:34, 11 Травня, 2022

Кабінет Міністрів ухвалив постанову, яка внесла зміни у процедуру отримання посвідчення водія в Україні – навчання і іспити відв’язали від місця реєстрації, а платні номери тепер можна отримати на всі види транспорту.

Як інформує сервісний центр Міністерства внутрішніх справ, тепер теоретичне навчання в автошколі та практична частина розділені – по завершенню кожної видається окреме свідоцтво. Сертифікат про проходження теоретичного навчання дійсне протягом одного року, а про власне керування транспортом – протягом двох років.

Також постановою внесені наступні зміни:

  • Після закінчення терміну позбавлення права кермування складати іспити і отримувати посвідчення водія можна у будь-якому сервісному центрі МВС, а не лише за місцем реєстрації, як це було раніше.
  • До практичної частини навчання допускаються люди лише після успішного складання теоретичного іспиту в сервісному центрі МВС.
  • Проходити практичне навчання можна у будь-якому закладі, а складати практичний іспит можна у будь-якому сервісному центрі МВС – незалежно від того, у якому закладі людина пройшла теоретичну підготовку.
  • Скасовано внутрішній теоретичний іспит в автошколі. Після проходження теоретичної підготовки складатиметься виключно внутрішній практичний іспит після завершення практичної підготовки.
  • Можливо отримати платні номерні знаки для всіх транспортних засобів. До цього платні НЗ видавали виключно для легкових автомобілів.

Раніше «Гречка» пояснювала, як можна продовжити статус інвалідності, якщо немає можливості пройти спецкомісію.

Останні новини по темі
«Здавалося, що жили у шизофренії, було два паралельних світи»: мешканка Херсона про 2 місяці в окупації (ФОТО)
photo5465408337735694829
likarka
У лікарнях Кропивницького працюють вже 14 вимушених переселенців
Читайте також

Полеглому захиснику з Кіровоградщини Євгенію Гончаренку просять надати звання Героя посмертно – відповідну петицію опублікували на офіційному сайті Президента України....

14:16, 13 Липня, 2024

Переможцем конкурсу на посаду очільника Кіровоградської обласної дитячої лікарні став її чинний керівник Василь Хорощак. ...

13:03, 13 Липня, 2024

Учора, 12 липня, у Кропивницькому на перехресті вулиць Вокзальної та Івана Олінського сталася потрійна ДТП, в результаті якої одна з автівок перекинулася. ...

09:21, 13 Липня, 2024