У Кропивницькому презентують книгу кропивничанина-волонтера «Остання людина»

16:08, 20 Травня, 2022

У вівторок, 24 травня, у Кропивницькому відбудеться презентація дебютної книги кропивничанина Романа Воронкова «Остання людина», кошти з продажу якої направляють на потреби армії.

Роботу над книгою Роман Воронков почав у 2007 році, а завершив рукопис у 2021 році. За словами автора, написати книгу хотілося ще в дитинстві, тому намагався запам’ятати свої мрії, щоб потім вже у щось їх «вилити».

Voronkov

«Це суміш жанрів, своєрідний коктейль, левова частка в якому віддана містиці, філософсько-етичним роздумам про прагнення людини, її можливості та ставлення до скоєного», – йдеться у рецензії.

Наразі книга видавництва «Український пріоритет» вже є на полицях книгарень «Є» та «Буки». Кошти від продажу книги Роман Воронков спрямовує на потреби Збройних Сил України. Наразі таким чином вже зібрано більше двох тисяч гривень.

Презентація книги «Остання людина» відбудеться в обласній бібліотеці для юнацтва ім. Є. Маланюка (вулиця Володимира Панченка, 6/15) 24 травня о 15:00.

Останні новини по темі
Одноразову допомогу переселенцям видаватимуть на залізничних вокзалах
poizd dutuna
ekologiya 15
Прокурори області збирають докази військових злочинів росії (ФОТО)
Читайте також

Попельнастівська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про загибель земляка, захисника Андрія Пасічника....

16:36, 19 Липня, 2024

В Україні, і зокрема у Кропивницькому, у рамках масштабної спецоперації правоохоронці провели 70 обшуків та оголосили 30 підозр службовцям структур, підпорядкованих Міноборони. ...

15:18, 19 Липня, 2024

Верховна Рада України у першому читанні ухвалила законопроєкт №11340, згідно з яким підозрювані й обвинувачені у корупційних злочинах зможуть не нести кримінальної відповідально...

15:17, 19 Липня, 2024