Благодійний виступ: кропивницька «Карамель» прозвітує за рік роботи і підтримає ЗСУ

10:05, 25 Червня, 2022

Завтра, 26 червня, о 15:00 у Кіровоградській обласній філармонії відбудеться звітна програма танцювального колективу «Карамель» та солістів обласної філармонії на підтримку Збройних Сил України.

 

“Для дітей це відповідальний виступ, адже вони продемонструють свою творчу роботу за рік, і водночас своїм виступом підтримають захисників. Через танець діти висловлять свої емоції, адже прагнуть перемоги, миру і добра для нашої країни. Ми запрошуємо всіх долучитися, до благодійного заходу, адже в єдності наша сила”, – прокоментувала керівниця колективу «Карамель» Ольга Єрофеєва.

Вартість квитка – 50 грн.

Під час заходу буде діяти благодійна скринька від волонтерської коаліції «Кроп» (волонтерки Ольга Сторожук та Юлія Куліш). Кожен зможе пожертвувати кошти на придбання медичних автомобілів на передову.

Текст: Вікторія Семененко

Останні новини по темі
Кіровоградський фтизіоцентр отримає обладнання від Глобального фонду боротьби з туберкульозом
26 36f2f96f289fca2
projizd
Суд повернув кропивницьким пенсіонерам право на необмежений пільговий проїзд у громадському транспорті
Читайте також

«Кіровоградобленерго» опублікувало графік відключень електрики за чергами, які запроваджують на Кіровоградщині у четвер, 18 липня....

20:13, 17 Липня, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників.

17:33, 17 Липня, 2024

У соціальних мережах, зокрема у анонімних Telegram-каналах, заявилися фейкові повідомлення про «тотальні блекаути» та «нові графіки відключень». Пояснюємо, як відрізнити фейки т...

17:25, 17 Липня, 2024