Як зробити шоколадницю: відбудеться майстер-клас зі скрапбукінгу

11:34, 27 Червня, 2022

28 червня о 16:00 у кропивницькому Гончаренко центрі відбудеться безплатний майстер-клас за технікою скрапбукінгу. Учасники створять собі шоколадниці – подарункові коробочки для шоколадок.

Фото умовне  

«Скрапбукінг – це вид творчості, історія якої налічує кілька сотень років. В основі його лежить декоративне оформлення фотоальбомів. Сучасний скрапбукінг це безмежний світ в якому можна створювати альбоми, листівки, шоколадниці, блокноти й багато іншого», – каже майстриня Юлія Довгейко.

Пані Юлія народилася у місті Лиман Донецької області й понад 20 років пропрацювала бібліотекаркою у Лиманському ПТУ. Волонтерила в міському краєзнавчому музеї, проводила майстер-класи на святкуваннях до Дня міста, Дня Європи та інших. На заході у Гончаренко центрі вона навчить дітей та дорослих, як можна створити й задекорувати красиву подарункову коробочку.

Кількість місць на 1,5-годинний майстер-клас обмежена – 15 учасників. Тому зареєструйтеся за посиланням https://cutt.ly/CKEDyfp  і далі чекайте на запрошення у месенджері з номера: +38-050-884-97-16.

Захід розрахований на дорослих, або дорослих з дітьми старшими 10 років.

Захід відбудеться в рамках проєкту «Світогляд». Своїми знаннями та досвідом діляться переселенці, котрі переїхали у Кропивницький.

Адреса Центру: вул. Велика Перспективна, 4а, другий поверх (вхід збоку).

 

Останні новини по темі
Де точно дадуть мікропозику та які умови кредитування в МФО?
kredyt
pensioner
З 1 липня перерахують пенсії: кому і на скільки?
Читайте також

В цьому році Україна втретє відзначатиме День Української Державності. Це свято покликане нагадувати, що наша країна має багатовікову історію державотворення. ...

14:57, 15 Липня, 2024

У місцевих чатах та групах у соціальних мережах поширили повідомлення про начебто виплати по 9500 гривень від Польщі для кожного українця. Повідомлення містить шахрайське посила...

14:52, 15 Липня, 2024

На Кіровоградщині директору фірми-підрядника оголосили підозру у заволодінні державними грошима. Цей підрядник виконував капітальний ремонт лікарняної їдальні у Знам’янці....

14:35, 15 Липня, 2024