Про роль «ПЛАСТу» під час війни (ПОДКАСТ)

17:08, 28 Жовтня, 2022

 

Треба перебудувати свою свідомість так, аби усвідомити, що це довга війна, яка вже йшла давно і триватиме далі й у відповідності із цим діяти зараз, готуватися до перемоги. На цьому наполягає Юрій Юзич, історик, головний експерт групи РПР «Молодіжна політика», голова Наглядової ради скаутської організації «Пласт – НСОУ», майор української армії.

У цьому випуску подкасту «План відбудови» говоримо з паном Юрієм про роль громадських об’єднань у допомозі країні зараз, а також у відновленні після перемоги.

 

На жаль, в Україні вкрай мало інституційно спроможних і ціннісно орієнтованих організацій, які здатні масштабуватися в межах країни і стати рушійною силою.

«У нас досі радянські замінники зародків громадянського суспільства, які з’являються, коли надходять якісь гроші і зникають, коли вони закінчуються», – каже Юрій Юзич.

Представник однієї з найстаріших громадських об’єднань ділиться своїм баченням дієвої молодіжної політики, яка здатна посилити і розбудувати громадське суспільство.

Автори подкасту: Олена Горобець, Анастасія Зубова, Студія «Що чути?» .

Слухайте подкаст на улюблених платформах:

Аnchor

Apple Podcasts

Google Podcasts

НВ Подкасти

MEGOGO

Цей проект реалізується за підтримки ініціативи Офіс Дій The project is supported by the Action Offiсe initiative

 

 

Останні новини по темі
Благодійні лайфхаки: як волонтери Кіровоградщини проводять івенти на підтримку ЗСУ (ВІДЕО)
volontery
Depositphotos 12092500 S
Велесова ніч замість Геловіну: кропивничан запрошують на традиційне святкування
Читайте також

У Знам’янській та Олександрівській громадах Кіровоградщини повідомили про загибель земляків у боротьбі з російськими окупантами....

18:33, 23 Червня, 2024

Публікуємо добірку культурних заходів, майстер-класів, лекцій, вистав та концертів які відбудуться у Кропивницькому протягом цього тижня, з 24 по 30 червня 2024 року....

17:37, 23 Червня, 2024

Матері полеглого захисника Владислава Берези передали орден «За мужність» ІІІ ступеня, присвоєний йому посмертно....

16:22, 23 Червня, 2024