Як вчити англійську з дитиною цікаво та ефективно

10:37, 29 Жовтня, 2022

Немає жодних сумнівів у тому, що сучасним дорослим англійська необхідна. Але діти поки що не здогадуються, що він необхідний успішного майбутнього. Батьки, які хочуть навчити своїх дітей з раннього дитинства розуміти цю мову, зазвичай мають рацію. Єдине, що важливо тут – ефективне навчання. У тому, як навчати дітей англійській, потрібний правильний підхід.

 

З чого можна почати вивчення англійської з дитиною

Починати розбиратися, як навчати дітей англійській мови рекомендується, коли вже сформуються навички спілкування своєю власною мовою. Не варто намагатися вивчати назви овочів або квітів раніше, ніж він дізнається про базове значення цих слів. Якщо дитина навчилася говорити досить швидко, можна підключати нову мову.

Почати навчання краще вдома. Дитині комфортніше займатиметься з батьками чи іншими родичами, ніж з іншою людиною. Хоча батьки часто кажуть, що не знають мови, тому не можуть із нею допомогти, це не проблема. Сьогодні існує безліч аудіо та відеокурсів, розрахованих на навчання разом із дитиною.

І не варто всерйоз переживати про те, як правильно навчити дитину англійської. Для кожної дитини її батько завжди є найкращим наставником.

Чи потрібно віддавати дитину на спеціальні мовні курси

Багато батьків сумніваються в тому, чи варто віддавати своє чадо на курси з англійської. Це бажано, оскільки, окрім вивчення нової мови, дитина покращує навички спілкування з однолітками, навчається як змагатися за першість, так і працювати в команді.

Роблячи вибір, важливо придивитися до того, як довго працює школа, чи навчають дітей. Також не зайвим буде розглянути місце занять. Все ж таки, англійська буде набагато краще засвоюватися як гра. Тому на місці мають бути килимок, іграшки, різноманітні яскраві картинки, матеріали для творчості. Хорошим вибором стане група чисельністю не більше 6 осіб, щоб учитель зміг кожному однаково приділити увагу.

Додатковим плюсом стане відвідування першого заняття цих курсів із дитиною, щоб побачити, як там викладають англійську дітям.

Цікаві способи вчити англійську з дитиною вдома

З іншого боку, далеко не всі батьки вирішують віддати дитину на заняття. Багато хто займається зі своїми дітьми прямо вдома. Такий варіант теж цілком припустимий. Проводити навчання вдома можна кількома способами.

Спеціальні онлайн-ресурси

Найкращий варіант, як навчати дітей англійської – зробити навчання веселим та цікавим. У разі сучасності відмінний варіант – онлайн. Дитина навряд чи зрозуміє в такому разі, що йдеться саме про навчання. Поданий перелік сайтів допоможе кожному батькові в навчанні дітей англійської мови:

  • ESL Games Plus;
  • FluentU;
  • LearnEnglish Kids;
  • PBS Kids: Vocabulary Games.

Ігри та інші інтерактивні методи навчання

Завдяки тому, що у дітей дуже розвинена уява, цей метод ідеально підходить для домашнього навчання. Суть у тому, щоб нові слова зіставляти з картинкою чи іншим яскравим чином. Завдяки такому способу він зможе швидше розшукувати в пам’яті необхідні образи. Перегляд мультиків або прослуховування пісень допоможе сприймати англійську мову на слух. Коли буде досягнуто перших успіхів і малюк зможе більш-менш впевнено розмовляти, не зайвим буде знайти для нього носія, який не зможе відповідати українською.

Використання англійської у повсякденному житті

Почати вивчення з нуля цілком можна поєднати з повсякденними домашніми обов’язками дитини. Наприклад, можна повторювати назви предметів, якими малюк користується, або дії, які виконує. А на прогулянці можна вивчати назви птахів, тварин чи навколишніх предметів. Такі регулярні заняття буквально зроблять англійську частиною повсякденного життя, і навчання проходитиме без зайвих переживань.

It's time for English*: как сделать обучение ребенка английскому эффективным

Часті труднощі під час навчання дітей англійської мови

Досить часто діти виявляють до вивчення нового живий інтерес. Це стосується і мов. Але не завжди насправді все відбувається гладко. Батьки нерідко можуть зіткнутися з такими труднощами:

  • Погана посидючість. Якщо малюк починає відволікатися і крутитися, варто приділити трохи часу відпочинку.
  • Нерозуміння теми. У такому разі потрібно постаратися змінити підхід. Наприклад, скласти разом історію, використовуючи іграшки чи інші предмети. Оскільки зорова пам’ять у дітей розвинена краще.
  • Небажання виконувати завдання. Якщо доводиться багато вчити та писати, діти можуть швидко втратити інтерес. Найкраще давати маленьким дітям прості завдання. Наприклад, почитати щось англійською або подивитися відео та запам’ятати з нього пісні.

З цими проблемами може зіткнутися кожен з батьків, але й упоратися з ними не так вже й важко.

Реклама
#

Останні новини по темі
Андрій Бондар: Нас відрізняє культура спротиву і свободи (ФОТО)
28 4 0x0 copy
309784343 428570432791418 4757869716259279886 n
У громаді на Кіровоградщині зібрали понад 43 тисячі гривень на потреби ЗСУ (ФОТО)
Читайте також

У понеділок, 20 травня, проєкт «Баба Єлька», волонтери якого досліджують фольклор і історію Кіровоградської області, презентували першу серію власного документального серіалу. П...

17:50, 20 Травня, 2024

Три громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників.

17:30, 20 Травня, 2024

Вночі у неділю, 19 травня, в одному з мікрорайонів Кропивницького жителі прокинулися від вибуху та викликали поліцію — адже в цей момент в області не було повітряної тривоги....

17:05, 20 Травня, 2024