Як працює регулювальник на перехрестях: інструкція для водіїв і пішоходів (ВІДЕО)

13:29, 04 Листопада, 2022

Через масові російські атаки на критичну інфраструктуру України на Кіровоградщині та інших областях ввели графіки аварійних відключень електроенергії. Через це час від часу у містах перестають працювати світлофори, а трафік на перехрестях регулюються поліцейськими. Тож нагадуємо пішоходам і водіям, як правильно розуміти жести регулювальника.

 

 

Патрульна поліція України нагадує, що коли регулювальник перебуває на проїжджій частині, то його жести є пріорітетнішими за сигнали світлофора, розмітку та дорожні знаки. Знаками реглювальника є положення його тіла, жести руками, в яких він може також тримати жезл або диск з червоним світловідбивачем.

  • Коли регулювальник стоїть до вас спиною чи грудьми – рух заборонено. Це правильно як для водіїв, так і для пішоходів.
  • Коли регулювальник підняв руки в сторони, опустив їх або зігнув праву руку біля грудей – то транспорту дозволено рух прямо і праворуч.
  • Коли регулювальник витягнув праву руку вперед – то це дозвіл на рух для транспорту з лівого боку, зі сторони грудей авто може їхати лише праворуч, а з правого і зі спини рух заборонено. Пішоходам можна переходити дорогу за спиною поліцейського.
  • Коли регулювальник підняв руку вгору – рух усіх транспортних засобів і пішоходів заборонено в усіх напрямках.

 

Нагадаємо, що на Кіровоградщині з кінця жовтня ввели в дію графіки аварійних відключень.

Останні новини по темі
На Кіровоградщині почали щеплювати від грипу: як отримати вакцину
vaktsina
7865
Швидко та злагоджено: на Кіровоградщині поліцейський допоміг врятувати життя дитині
Читайте також

У п’ятницю, 24 травня в Кіровоградському райсуді продовжили засідання щодо обвинувачення контррозвідника Романа Червінського у перевищенні повноважень у справі, пов’...

20:26, 24 Травня, 2024

З кожним роком технології відіграють все більшу роль у нашому повсякденному житті, включаючи й фінансову сферу. І одним із найновіших та найзручніших розвитків в цьому напрямку ...

19:37, 24 Травня, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель захисників. 

18:25, 24 Травня, 2024