Кропивницькі дизайнери дізналися про можливості роботи на західних ринках

15:21, 28 Грудня, 2022

 

На зустрічі із СЕО MasterBundles Миколою Токарєвим кропивницькі дизайнери дізналися про роботу із західним ринком. Експерт розповів, як розмістити власні графічні матеріали на продаж, щоб вийти на дохід від 700 доларів на місяць.

 

Робота MasterBundles побудована так, щоб допомогти дизайнерам заробляти на своїх доробках, а замовникам – отримувати графічні матеріали для подальшого використання. З початку війни майданчик спочатку залучив україномовного менеджера для допомоги дизайнерам, а потім тимчасово скасував комісію за розміщення матеріалів. Ініціатива була реалізована завдяки інвестиційному фонду Burner ІТ-компанії Boosta.

Дизайнери продають на маркетплейсі шаблони. Це відкриває можливості багаторазового перепродажу одного графічного матеріалу різним замовникам. На MasterBundles дизайнери можуть розмістити графіку, шрифти, ілюстрації, презентації, шаблони сайтів, плагіни та інші продукти.

Окрім висвітлення роботи із маркетплейсом Микола Токарєв також проговорив юридичні тонкощі фрілансу в Україні та підказав варіанти пошуку замовників для новачків.

Головна відмінність MasterBundles від інших подібних маркетплейсів полягає в тому, шо на площадці вже працює достатня кількість українських дизайнерів і з кожним днем це число постійно збільшується. Все тому, що тут діє україномовна служба підтримки. Не знаєте з чого почати роботу дизайнером на маркетплейсі, просто пишіть менеджеру на сторінці контактів і він дасть вичерпні поради з чого починать.

 

Реклама

Останні новини по темі
На Кіровоградщині судитимуть чоловіка, який допомагав “призовникам” виїхати за кордон
91ac994d 187d 4220 85fc 39001b552554
61a8a21d7ead5330775867
Трьох енергетиків з Кіровоградщини відзначили державними нагородами
Читайте також

Перші планшетні комп’ютери з’явилися на ринку на початку 2000-х років. Тоді новинка зробила справжній фурор. І хоча в наш час цей вид техніки вже не сприймається як щось екзотич...

09:43, 28 Травня, 2024

В громадській організації “Будуємо Україну Разом” триває набір територіальних громад для проведення БУРчиків у Чернігівській, Сумській, Дніпропетровській, Кіровоградській, Полта...

09:33, 28 Травня, 2024