Через «Нову пошту» можна безкоштовно повернути товар, який не підійшов

11:53, 29 Березня, 2023

Покупці можуть безкоштовно повернути товар продавцю, який не підійшов, протягом 14 днів після отримання посилки у Новій пошті.

 

Як повідомляє пресслужба компанії, новий сервіс називається «Легке повернення». Це швидка та безкоштовна послуга.

Нова пошта здійснює лише доставку, тому перед відправленням посилки покупцю обов’язково потрібно зв’язатися із продавцем, домовитися про повернення товару та коштів.

Сервіс «Легке повернення» доступний тільки у мобільному додатку та онлайн-кабінеті. Повернути безкоштовно можна документи або посилки до 30 кг. Для повернення вантажних відправлень діють звичайні тарифи.
Як скористатись сервісом:

увійти до розділу «Мої відправлення» та обрати отриману посилку із товаром, який потрібно повернути;

у рядку «Керувати посилкою» вибрати сервіс «Легке повернення»;

зазначити причину повернення товару із запропонованого переліку.

Тепер експрес-накладна на повернення створена. Ви не зможете у ній змінити адресу повернення та ім’я отримувача.

Після цього запакуйте відправлення та відправте товар на вказану адресу отримувача із відділення, поштомату або кур’єром. Доставка безкоштовна, утім за виклик кур’єра треба зробити доплату.

Сервіс може бути недоступним, якщо за посилкою були замовлені послуги «Переадресація», «Повернення» або продавець заблокував таку можливість. Деякі товари не підлягають поверненню згідно із законодавством — наприклад, ліки, білизна тощо.

Також зверніть увагу, що послуга «Легке повернення» не включає повернення коштів за товар, який не підійшов. Для узгодження процедури повернення коштів потрібно зв’язатися напряму з продавцем.

Останні новини по темі
Спочатку в’їзди до міста: у Кропивницькому почнуть ремонтувати дороги
338006758 1369859760414039 7271867334521020796 n
elektroopora
Через негоду частково знеструмлена Кіровоградщина та ще 11 областей
Читайте також

На Кіровоградщині у Компаніївській гімназії побудують погріб за понад 1,4 мільйона гривень. Замовники будівництва говорять, що він буде й укриттям для школярів. Погріб також буд...

14:30, 24 Червня, 2024

74-річний Микола з Одеси подорожує Україною, цього року вже вдруге він має намір подолати відстань у понад 1,5 тисячі кілометрів. Крокує дідусь країною пішки, котячи велосипед з...

13:46, 24 Червня, 2024

Суддю Кропивницького апеляційного суду Володимира Гончара, підозрюваного у хабарництві, відсторонили від здійснення правосуддя на підставі рішення Першої Дисциплінарної палати В...

13:07, 24 Червня, 2024