Ефективне самоврядування: для громад Кіровоградщини презентують новий проєкт від USAID

11:55, 12 Квітня, 2023

Агенція сталого розвитку “Хмарочос” за підтримки Програми USAID DOBRE в шести громадах Кіровоградщини впроваджуватимуть проєкт “Голос громади в місцевому самоврядуванні”.

Як зазначають організатори, для представників громад лектори агенції проведуть презентацію в режимі online. Так, лекція буде у п’ятницю, 14 квітня, з 11:00 до 12:00. В ній розкажуть про напрямки діяльності та можливості проєкту для залучення громадян до розв’язання питань місцевого рівня, покращення згуртованості жителів, молодіжної роботи, а також розбудови спроможностей місцевих громадських організацій та ініціативних груп.
До участі можуть доєднуватись представники та представниці органів місцевого самоврядування, громадські організації та ініціативні групи, волонтерські організації, молодіжні ради, педагоги, працівники культури та спорту, активні жителі громади, які є партнерами Програми DOBRE у Кіровоградській області: Знам’янська, Компаніївська, Новопразька, Новоукраїнська, Помічнянська, Приютівська Учасникам необхідно заздалегідь зареєструватись за посиланням.
 Координаторка заходу: Ірина Ткаченко (0976931163) agency.skyscraper@gmail.com

Останні новини по темі
Гранти для ветеранів та їхніх сімей: як отримати до мільйона на власну справу
Biznes ugoda partnerstvo
cerkva ukr PCU
Кропивницькі депутати звернулися до вірян із закликом підтримати храми ПЦУ (ВІДЕО)
Читайте також

У Кропивницькому в ніч на 13 червня в одному з приватних будинків вибухнув газ. Двох дітей доправили до лікарні....

08:10, 13 Червня, 2024

Громади Кіровоградщини повідомили про загибель воїнів-земляків на фронті.

18:07, 12 Червня, 2024

Сьогодні, 12 червня близько 17.00 на перехресті вулиць Соборної та проспекту Європейського у Кропивницькому сталась ДТП. Збили чоловіка....

18:02, 12 Червня, 2024