У Кропивницькому у Центральноукраїнському державному університеті відбудеться День відкритих дверей

12:23, 20 Квітня, 2023

Центральноукраїнський державний університет імені Володимира Винниченка у Кропивницькому запрошує майбутніх абітурієнтів, старшокласників та їхніх батьків на День відкритих дверей.

Як повідомили у пресслужбі міськради, День відкритих дверей буде на факультеті математики, природничих наук та технологій та факультеті української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій.

На Дні відкритих дверей в університеті обговорять:

  • особливості та нововведенні вступної кампанії 2023 року;
  • нюанси вступу на факультети;
  • знайомство з локаціями факультетів: лекційні аудиторії, бібліотека, комп’ютерні класи, мультимедійні аудиторії.

На всі питання відповідатимуть декани факультетів, представники приймальної комісії університету, завідувачі випускових кафедр та представниками студентського активу.

Так, бажаючі матимуть змогу дізнатись важливу інформацію щодо вступу, ближче познайомитися зі спеціальностями університету. Можна буде спробувати себе в ролі майстра слова: взяти участь у написанні сценарію фільму та проведенні уроку, попрактикуватися у створенні рекламного тексту, а також у підготовці репортажу із місця подій. Факультет української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій – це простір вільних, творчих і талановитих людей та ідей.

А якщо ж майбутні абітурієнти більше цікавляться сучасними технологіями, то їх чекають на фізико-математичному факультеті. І запевняють, що час навчання стане важливим підґрунтям для цілеспрямованих та амбітних особистостей у досягненні успіху в подальшій кар’єрі.

День відкритих дверей відбудеться у Центральноукраїнському державному університеті імені Володимира Винниченка по вулиці Шевченка 1, 7-поверховий корпус у суботу, 22 квітня, о 10:00.

Як “Гречка” раніше повідомляла, Донецький державний університет внутрішніх справ запрошує старшокласників, абітурієнтів та їхніх батьків на День відкритих дверей.

Останні новини по темі
Збирала гроші “постраждалим від обстрілу”: мешканку Кіровоградщини підозрюють у шахрайстві
suddi
338873719 937520930712147 5983534327012124290 n
“Сидять на мішках з грошима”: оприлюднили деталі справи щодо розкрадання на держпідприємстві Кіровоградщини
Читайте також

У Кропивницькому відбудеться зустріч соціальних підприємців області. Під час зустрічі будуть представлені реальні історії трансформації волонтерських центрів у соціальні підприє...

15:48, 24 Червня, 2024

На Кіровоградщині у Компаніївській гімназії побудують погріб за понад 1,4 мільйона гривень. Замовники будівництва говорять, що він буде й укриттям для школярів. Погріб також буд...

14:30, 24 Червня, 2024

74-річний Микола з Одеси подорожує Україною, цього року вже вдруге він має намір подолати відстань у понад 1,5 тисячі кілометрів. Крокує дідусь країною пішки, котячи велосипед з...

13:46, 24 Червня, 2024