Як урізноманітнити прогулянки з дитиною

16:35, 25 Квітня, 2023

Спілкування необхідне, щоб між дитиною та батьками сформувалися тісні стосунки, довір’я та порозуміння. Найліпше для цього використовувати час прогулянок. Вибираючи візочок дитячий, зверніть увагу, чи легко буде підтримувати з дитиною зоровий контакт та спілкуватися. Купуйте комфортну та якісну конструкцію, щоб не відволікатися на незручності. Розглянемо, як урізноманітнити прогулянки з дитиною, щоб вони приносили задоволення.

 

Нові маршрути

Відкрийте карту свого району та перегляньте, куди можна сходити. Дитина перш за все сприймає світ через очі, тому, відвідуючи нові місця, у батьків буде нагода подарувати їй нові емоції. Якщо в пішій доступності є парки або озера с гарними краєвидами, прогулянка стане приємною для вас обох. Якомога менше користуйтесь мобільним пристроєм. Це забирає дорогоцінний час та увагу, які ліпше присвятити малюкові. Мовчазні прогулянки не наблизять вас одне до одного.

Під час перегляду краєвидів пояснюйте дитині, що вас оточує. Так вона дізнається багато нового. Якщо це весна, покажіть сухе торішнє та свіже зелене листя. Поясніть різницю у кольорах та станах. Таким чином малеча вчиться нового, починає пов’язувати факти.

6447d43342b85

Ігри — чудова можливість для спілкування

Щоб розвага була цікавою для малечі, дивіться на світ її очима. Діти обожнюють загадки з підказками. Так вони збільшують словниковий запас, а також набувають знання про навколишній світ. Якщо ви знайшли квітку, дайте дитині на вибір декілька варіантів назв, і нехай вона спробує вгадати. З поміркованими підказками знаходити відповідь буде цікаво. Таким чином дитина розвиває жагу до знань. Їй обов’язково сподобаються такі прогулянки, бо на них вона завжди дізнається про щось нове.

Не бійтесь ставати на рівень дитини. Якщо пройшов дощ, чому б не поскакати разом по калюжах. Взуйте для цього гумові черевики. Таке дозвілля буде незабутнім для обох. Малюк ще довго згадуватиме цей чудовий час. Також можна пускати по струмочках паперові човники, які ви зробили разом. До речі, таке заняття розвиває дрібну моторику рук і творчі здібності.

6447d4354a4e7

Знайдіть спільні теми

Ігри не єдина нагода зробити прогулянку цікавою та зміцнити стосунки. Не нехтуйте спілкуванням з дитиною. Для батьків це може бути складно, але таким чином вони вчать малюка формувати думки та ділитися ними.

Реклама

Останні новини по темі
На Кіровоградщині реорганізують Олександрійський шкірно-венерологічний диспансер (ДОПОВНЕНО)
medicina straxi i straxovanie
2023 04 25 fco
«Олександрія» розділила очки в обласному дербі з «Інгульцем», зігравши всьоме внічию у 2023 році (ВІДЕО)
Читайте також

У Кропивницькому відбудеться зустріч соціальних підприємців області. Під час зустрічі будуть представлені реальні історії трансформації волонтерських центрів у соціальні підприє...

15:48, 24 Червня, 2024

На Кіровоградщині у Компаніївській гімназії побудують погріб за понад 1,4 мільйона гривень. Замовники будівництва говорять, що він буде й укриттям для школярів. Погріб також буд...

14:30, 24 Червня, 2024

74-річний Микола з Одеси подорожує Україною, цього року вже вдруге він має намір подолати відстань у понад 1,5 тисячі кілометрів. Крокує дідусь країною пішки, котячи велосипед з...

13:46, 24 Червня, 2024