Вікна Рехау: німецька якість та технології в кожному вікні

15:38, 19 Травня, 2023

Німецька компанія Рехау є одним із провідних виробників віконний та дверних систем з полімерів. Компанія заснована в 1948 році і з того часу зарекомендувала себе як надійний постачальник, який відповідає найвищим стандартам якості та енергоефективності. Докладніше можна почитати на сайті nimetski-vikna.ua.

Як перевірити оригінальність продукції німецького бренду

Для того, щоб переконатися в тому, що профіль є оригінальним виробом компанії Рехау, можна звернути увагу на наступні ознаки:

  1. Маркування. На поверхні профілю має бути нанесене маркування, яке зазвичай знаходиться внизу або збоку профілю. Це маркування може бути нанесене як прямим друком, так і вигравіруванням.
  2. Логотип та назва компанії на упаковці. На упаковці, в якій поставляється профіль, має бути нанесений логотип та назва компанії. Це може бути як на упаковці, так і на етикетках, які наклеюються на нього.
  3. Код на кожному окремому профілі. На кожному окремому профілі має бути нанесене код з інформацією, що містить назву компанії, серійний номер та дату виготовлення. 

Якщо ви сумніваєтеся в оригінальності профілю, завжди можна звернутися до виробника або офіційного дистриб’ютора компанії Рехау у вашому регіоні, які зможуть перевірити та надати відповідну документацію.

Переваги вікон РЕХАУ

  1. Енергоефективність. Вікна Рехау виготовляються з унікального складу, що має високу теплоізоляцію. Це дозволяє знизити витрати на опалення та кондиціювання повітря у будинку.
  2. Шумоізоляція. Ситеми забезпечують ефективну шумоізоляцію, особливо важливо для будинків, розташованих у галасливих міських районах.
  3. Довговічність. Профілі, з яких виготовляються вікна, є стійкими до впливу навколишнього середовища, що дозволяє зберігати вікна у відмінному стані протягом тривалого часу.
  4. Безпека. Вікна Рехау мають високий рівень безпеки. Матеріал RAU-PVC не горить і не виділяє токсичних речовин під час пожежі.
  5. Естетика. Системи мають сучасний дизайн і високу якість виготовлення. Вони доступні в різних кольорах та стилях, що дозволяє відповідати будь-яким дизайнерським вимогам.

 

Реклама

Останні новини по темі
Тримається на ліках: на Кіровоградщині онкохворий хлопчик потребує допомоги
Blagodiynist pidtrumka
vidsudyly groshi
Дніпропетровська фірма відсудила в Кіровоградського облавтодору майже 2 мільйона
Читайте також

Кропивницька та Петрівська громади, що на Кіровоградщини, повідомили про загибель земляків у боротьбі проти російських загарбників....

18:17, 17 Червня, 2024

Громадська організація “Жіноча ліга” запрошує студенток віком від 18 до 21 років на безоплатне навчання в академії медіа для дівчат....

17:45, 17 Червня, 2024

У понеділок, 17 червня, у Кропивницькому сталася ДТП. На перехресті вулиць зіткнулися тролейбус та легковик....

17:27, 17 Червня, 2024