Експерти Codes назвали інтернет-магазини, в яких українці найчастіше шукають товари у 2023 році

10:41, 18 Травня, 2023

Розетка посідає лідируюче місце в рейтингу найбільш відвідуваних інтернет-магазинів. Середньомісячна відвідуваність маркетплейсу становить 36,5 мільйонів. Серед найближчих конкурентів Allo та Comfy.

Лідери рейтингу в різних категоріях

Rozetka посіла першу позицію в рейтингу відвідуваності маркетплейсів, які реалізують товари з категорії “Техніка та електроніка”. До рейтингу увійшли 22 українські інтернет-магазини та маркетплейси змішаного типу, які щомісячно відвідує понад 300 000 користувачів.

Аналітики порталу з промокодами https://codes.com.ua/ також відмічають зростання запитів на купони зі знижками саме на побутову техніку. ТОП-5 найпопулярніших інтернет-магазинів в цій категорії має наступний вигляд:

  • Rozetka – 36,5 млн відвідувачів;
  • Allo – 7,2 млн;
  • Comfy – 6,2 млн;
  • Moyo – 4,4 млн;
  • Foxtrot – 2,9 млн.

Ще одна популярна категорія, продажі яких у 2022 році зросли, – це косметика та парфумерія. Лідерами ринку є Makeup.com.ua (13,7 млн), Eva (6,6 млн) та Notino (3 млн). Відвідувачі, які можуть і замовити вебсайт, обирають саме онлайн-покупки через вигідніші ціни, ніж в офлайн магазинах, наявність товару, а також можливість ще більше зекономити з допомогою спеціальних пропозицій, як наприклад, промокод Єва https://codes.com.ua/shops/eva-ua на безкоштовну доставку.

Українці продовжують активно купувати онлайн одяг та взуття. Крім того, все більше запитів на промокоди на аптечні товари. В категорії Fashion&Sport лідером рейтингу є інтернет-магазин Intertop (2,7 млн), трішки відстають від нього Modivo (2 млн) та Kasta (1,9 млн). Серед онлайн-аптек найчастіше українці обирають Apteka24 (4,2 млн), Apteka911 (3,7 млн) та Add (2,4 млн).

Аналітики визначили також лідерів по відвідуваності серед інтернет-магазинів, які реалізують автозапчастини. В ТОП-3 увійшли Dok (3,4 млн), Avto.pro (2,9 млн), Exist (1,4 млн). Серед іншх категорій аналітики виділили книжковий інтернет-магазин Yakaboo (2,23 млн) та продуктову мережу АТБ (1,7 млн), яка однією з перших на українському ринку запустила онлайн-маркет.

За рік ситуація на ринку змінилась досить суттєво. Так, наприкінці 2021 року rozetka.ua також входила до п’ятірки найпопулярніших інтернет‑ресурсів, а місячна відвідуваність сягала 46 млн. У їх головного конкурента, маркетплейсу «Епіцентр К», цей показник становив 10,3 млн (на початку 2023 року – 16 млн), інтернет‑магазину косметики MakeUp – 6 млн.

Реклама

Останні новини по темі
Культура на часі: як і навіщо у прифронтовому Покровську проводять творчі вечори
Pokrovsk bulvar
voda3 copy
“Дніпро-Кіровоград” проводитиме гіперхлорування води: де і коли
Читайте також

Новомиргородська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про смерть земляка, захисника Володимира Захарчука....

17:14, 20 Лютого, 2024

На Кіровоградщині оголосили вирок місцевому мешканцю, якого визнали винним у підробці медичної довідки і спробі ухилитися від мобілізації....

16:27, 20 Лютого, 2024

Сервісні центри МВС Вінницької, Черкаської та Кіровоградської областей об’єднали в один структурний підрозділ. Відсьогодні, 20 лютого, їх реорганізують в рамках оптимізаці...

15:06, 20 Лютого, 2024